Плотерна порізка в Івано-Франківську

На ринку рекламної та промо-продукції існує метод її виготовлення, особливо затребуваний у виробництві наклейок різного застосування, виду і форми. Плотерна порізка дозволяє досить ефективно отримувати стікери з матеріалів з клейким шаром, наприклад, з самоклеїться плівки.

Обклеювання транспорту і брендування автомомбілей в Надвірній

Обклеювання автомобілів і брендування транспорту повністю підтверджують думку про те, що реклама може бути надзвичайно різноманітною. Цей вид продукції багато в чому схожий зі звичною всім транспортної рекламою, однак має і свої відмінності.

Вивіска для магазину - параметри вибору

Театр починається з вішалки, а магазин - з вивіски. Візитна картка торгового закладу - перше про нього враження, спосіб залучити покупця. Крім того, вивіска - набір важливої інформації про режим роботи, про спеціалізацію магазину, про знижки і так далі.

Сучасні рекламні штендери

Штендери - щити невеликого розміру, які встановлюють в безпосередній близькості від рекламованого об'єкта. Їх конструкція складається з металевої підставки, до якого фіксуються листи з металу або пластику.

Який спосіб друку буклетів вибрати?

Цей рекламний носій, скоріше, несе інформаційну функцію. У буклеті багато сторінок, отже, міститься і більше відомостей про компанію та її послуги.

Особливості друку буклетів

Наша компанія надає поліграфічні послуги. По вашому запиту ми готові виконати: повно колірний і чорно-білий друк, як багатосторінкової продукції, так і рекламної поліграфії. Робота здійснюється на листових і рольових машинах. Девіз нашої компанії - це поліграфічні послуги високої якості.

Виносна реклама

Однією з найбільш популярних різновидів вуличної реклами є конструкції так звані штендери. Вони компактні, зручні і досить ефективні.

Виготовлення і монтаж зовнішньої реклами Надвірна Стати найкращою візитівкою для підприємства, компанії чи бренду може професійно виконана зовнішня реклама Надвірна. Дизайнери компанії «МультиДрук» дослідили практично все, що пропонує сьогодні ринок рекламних послуг, накопичили багатий досвід в цьому сегменті. Вони знають, як зробити вашу рекламу такою, що запам'ятовується, що чіпляє увагу клієнта. Скориставшись нашими послугами, ви зможете:

Види листового пластику Надвірна Пластик є полімерним матеріалом, який має відмінну термопластичність, що робить його незамінним продуктом для використання в рекламі. На сьогоднішній день існує декілька видів листового пластика, кожен з яких має свої унікальні характеристики. У тому випадку, якщо в пластик додається барвник, йому можна надати будь-який колір. Крім того, сьогодні існує можливість виготовлення дзеркального пластика.

Вивіски Надвірна Знайомство з магазином починається з вивіски. Вона є обличчям компанії і сприяє формуванню у клієнтів позитивного іміджу. Унікальний дизайн привертає увагу відвідувачів і закликає зробити покупку, тим самим збільшуючи обсяги продажів. Справити незабутнє враження на потенційного покупця можна, замовивши вивіски для магазинів в РА "МультиДрук" реклама надвірна. Конструкції виготовляються з найрізноманітніших матеріалів з використанням прогресивних технологій.