Компактна переносна конструкція - штендер служить ефективним засобом зовнішньої реклами. У класичному варіанті виріб являє собою розкладну (цільну) конструкцію, яка встановлюється біля входу в заклад, що спеціалізується на продажу товарів або наданні послуг. Головне призначення штендера - інформування потенційних клієнтів про ціни, акції, знижки, а також рекламування бренду фірми або продукції.

Реклама створювалася для того, щоб залучати клієнтів і продавати товари або послуги. Будь-який бізнесмен зацікавлений в ефективній рекламі, тобто в такому інструменті просування, який забезпечить найбільшу кількість покупців і зростання продажів.

Ні для кого не таємниця, що сприйняття людиною однієї і тієї ж інформації, що відрізняється лише оформленням, здійснюється зовсім по-різному. Важливим підрозділом в психології сприйняття - є колір. Статична вулична реклама, наприклад банери, виготовлена ​​без урахування впливу на психіку тих чи інших кольорів - свідомо провальна.

Плотерна порізка в Івано-Франківську

На ринку рекламної та промо-продукції існує метод її виготовлення, особливо затребуваний у виробництві наклейок різного застосування, виду і форми. Плотерна порізка дозволяє досить ефективно отримувати стікери з матеріалів з клейким шаром, наприклад, з самоклеїться плівки.

Обклеювання транспорту і брендування автомомбілей в Надвірній

Обклеювання автомобілів і брендування транспорту повністю підтверджують думку про те, що реклама може бути надзвичайно різноманітною. Цей вид продукції багато в чому схожий зі звичною всім транспортної рекламою, однак має і свої відмінності.

Вивіска для магазину - параметри вибору

Театр починається з вішалки, а магазин - з вивіски. Візитна картка торгового закладу - перше про нього враження, спосіб залучити покупця. Крім того, вивіска - набір важливої інформації про режим роботи, про спеціалізацію магазину, про знижки і так далі.

Сучасні рекламні штендери

Штендери - щити невеликого розміру, які встановлюють в безпосередній близькості від рекламованого об'єкта. Їх конструкція складається з металевої підставки, до якого фіксуються листи з металу або пластику.

Який спосіб друку буклетів вибрати?

Цей рекламний носій, скоріше, несе інформаційну функцію. У буклеті багато сторінок, отже, міститься і більше відомостей про компанію та її послуги.

Особливості друку буклетів

Наша компанія надає поліграфічні послуги. По вашому запиту ми готові виконати: повно колірний і чорно-білий друк, як багатосторінкової продукції, так і рекламної поліграфії. Робота здійснюється на листових і рольових машинах. Девіз нашої компанії - це поліграфічні послуги високої якості.

Виносна реклама

Однією з найбільш популярних різновидів вуличної реклами є конструкції так звані штендери. Вони компактні, зручні і досить ефективні.