Сьогодні друк фото на шпалерах вийшов на новий рівень. Кожен бажаючий, звернувшись в МультиДрук, може замовити якісні шпалери з будь-яким вподобаним малюнком. При цьому якість перенесеного зображення буде ідеальним, дотримуються всі пропорції і навіть найдрібніші деталі будуть не забуті. Замовник має право вибрати і шпалери під друк, знаючи, що вони залишаться такими ж міцними, а новий дизайн не зітреться і не потьмяніє навіть при самому інтенсивному використанні.

Друк на шпалерах, Надвірна
Друк на шпалерах, Богородчани
Друк на шпалерах, Яремче


СТВОРІТЬ СВІЙ ВЛАСНИЙ СТИЛЬ
Шпалери традиційно є найпопулярнішим способом внутрішньої обробки приміщень. Сьогодні вибір цього матеріалу величезний. У будь-якому магазині можна знайти десятки різних моделей, що відрізняються і за кольором і за структурою. Але навіть при такому різноманітті буває важко знайти саме те, що хочеться щодня бачити у власному будинку. Тим більше що сьогодні дуже модно виділятися, створювати оригінальний інтер'єр, користуватися послугами дизайнерів. І нерідко задумки професіоналів непросто реалізувати на практиці. Але є відмінне рішення проблеми. Ви придумаєте малюнок шпалер, а Вам їх виготовляють. При такому підході Ви отримуєте дійсно оригінальний матеріал, якого більше ні у кого не буде. Це стало можливим з новою послугою - друку на шпалерах.

БУДЬ-ЯКИЙ МАЛЮНОК, КАРТИНА, ОРНАМЕНТ НА ВАШИХ ШПАЛЕРАХ
Примітно, що в якості орнаменту можуть виступати просто нічого не значущі лінії і візерунки, а можна нанести на шпалери цілі картини і навіть копії особистих фотографій. Залежно від обраного малюнка розширення друку може варіюватися в межах від 720 до 1440 dpi. Зображення наноситься спеціальним чорнилом, які легко переносять вплив сонячних променів і вологи.
Друк шпалер під замовлення - це прекрасний спосіб швидко і недорого змінити вигляд будинку або офісу, а ми готові в цьому всіляко посприяти!
ВІДСУТНІСТЬ ШВІВ
Ще один плюс друкованих шпалер - їх ширина. Вона становить 126см та 152 см, що набагато більше, ніж у класичних матеріалів. А значить, при проклейці залишатиметься менше швів.
Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: