Лазерне гравірування на пластику - технологія, яка дозволяє наносити на пластикові вироби будь-який напис або зображення. Лазерний промінь великої потужності впливає на тонкий верхній шар матеріалу, частково видаляючи (випаровуючи) його. Іншими словами, на місці, де пройшов лазер, залишається рельєф, за рахунок різної глибини якого виходить більш точна передача необхідної картинки або напису. Решта частини виробу залишаються незачепленими. Цей процес максимально автоматизовано і дозволяє з ідеальною точністю проводити нанесення зображення на пластик - від простих написів до складних картинок з високою роздільною здатністю.

Брелки для Будсервіс, Івано-Франківськ
Брелки для Будсервіс, Івано-Франківськ
Бейджики золоті для Панський двір, Ланчин
Бейджики золоті для Панський двір, Ланчин
Брелки для ресторану Елеонора, буковель
Брелки номерки для готелю Віла Єлєна, Буковель


До послуги лазерного гравірування частіше звертаються клієнти, які хочуть зробити зі звичайного пластикового виробу брендовану річ. У своїй більшості це сувенірна продукція, яка покликана служити рекламним цілям. Пластик - практичний і невибагливий матеріал, з якого виготовлено безліч предметів, що оточують нас. Крім того, вироби з пластику доступні в ціновому плані. Така популярність і переваги цього матеріалу зіграла свою роль. На сьогоднішній день більшість сувенірної продукції - це предмети з пластика.
Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: