Лазерне гравірування на пластику - технологія, яка дозволяє наносити на пластикові вироби будь-який напис або зображення. Лазерний промінь великої потужності впливає на тонкий верхній шар матеріалу, частково видаляючи (випаровуючи) його. Іншими словами, на місці, де пройшов лазер, залишається рельєф, за рахунок різної глибини якого виходить більш точна передача необхідної картинки або напису. Решта частини виробу залишаються незачепленими. Цей процес максимально автоматизовано і дозволяє з ідеальною точністю проводити нанесення зображення на пластик - від простих написів до складних картинок з високою роздільною здатністю.

До послуги лазерного гравірування частіше звертаються клієнти, які хочуть зробити зі звичайного пластикового вироби брендовану річ. У своїй більшості це сувенірна продукція, яка покликана служити рекламним цілям. Пластик - практичний і невибагливий матеріал, з якого виготовлено безліч предметів, що оточують нас. Крім того, вироби з пластику доступні в ціновому плані. Така популярність і переваги цього матеріалу зіграла свою роль. На сьогоднішній день більшість сувенірної продукції - це предмети з пластика.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ:
Кожна виконана нами робота - це впевнений крок до розвитку Вашого бізнесу.

Якщо у Вас виникли питання про те, як замовити брелки
Телефонуйте за номером 095 938 18 59, 067 665 95 87 (Viber),
а також пишіть на пошту за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.