Календар являє собою один з видів поліграфічної продукції. У кого вдома і на роботі немає календаря, напевно у всіх. Часто він висить на самому видному місці в приміщенні, прикрашаючи його. Календар є носієм різної інформації про компанії, перетворюючись, таким чином, в один з найбільш дієвих рекламних інструментів. Зручний і красивий календар, прикрашений логотипом компанії, здатний працювати в якості рекламного продукту протягом цілого календарного року. Цифрова друкарня «Гламур-Принт» виготовить і віддрукує для вас всі види календарів: квартальні, перекидні настінні, календарі-будиночки настільні, календарі кишенькові і т.д.. Визначте зміст, а дизайнери і друкарі втілять в життя Вашу ідею якісно і швидко.

Календар для магазину Думен, Рахів
Календарик кишеньковий, Надвірна


Ми виготовляємо всі види календарів: щотижневі, щомісячні, щорічні, настільні, настінні, кишенькові і т.д.

Замовляючи у нас виготовлення календаря, натомість ви отримуєте гарантію, що про Вас будуть пам'ятати весь рік. Визначте зміст, а дизайнери і друкарі втілять в життя Вашу ідею.
Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: