Проектування інтер'єрів комерційних приміщень (салонів краси, бутіків, магазинів, кафе, ресторанів, готелів) відноситься до одного з найскладніших напрямків у сфері дизайну. Серед величезного розмаїття стилів необхідно вибрати саме той варіант, який буде максимально відповідати концепції закладу і найбільш повно розкривати його ідею.

Тут слід враховувати все: починаючи від естетичних уподобань клієнтів і власників закладу і закінчуючи актуальними тенденціями в індустрії дизайну. Правильне оформлення інтер'єру має найважливіше значення для успішного розвитку бізнесу. Власникам закладів необхідно облаштовувати комерційні та культурні приміщення так, щоб відвідувачі почували себе там вільно і комфортно.

Найскладнішою роботою для будь-якого дизайнера є проектування інтер'єру комерційного приміщення. Адже від правильно оформленого приміщення залежить успіх всього бізнесу. Крім того, при проектуванні комерційних приміщень і культурних закладів необхідно пам'ятати, що відвідувач повинен відчувати себе максимально розкуто і затишно. Інтер'єрна реклама - це саме той механізм, який допоможе розкріпачити відвідувача, зацікавити в покупці і тим самим збільшити обсяг продажів.

ВИДИ ІНТЕР'ЄРНОЇ РЕКЛАМИ
Цей термін включає в себе всі рекламні засоби, що знаходяться всередині приміщення. Інтер'єрна реклама буває найрізноманітнішою, головне підібрати потрібний варіант згідно її призначенню. Найпоширеніша інтер'єрна реклама це:

• світлові короби;
• рекламні щити;
• інтер'єрні вивіски;
штендери;
банери;
інформаційні стенди;
таблички (рамки) для постерів і плакатів;
Pos-матеріали.

Інтер'єрна реклама, виготовлення якої в Надвірній відбувається виходячи з побажань і індивідуальної специфіки фірми-замовника, є найкращим способом доповнення загального інтер'єру, а також відмінно привертає увагу клієнтів і сприяє збільшенню продажів. За типами виготовлення інтер'єрну рекламу поділяють на світлову і не світлову.

Світлова цє інтер'єрна реклама, де всередині конструкції є джерело світла. Вони хороші тим, що можуть безперервно працювати цілу добу. До світлових панелей відносять лайт-бокси, світлові короби, об'ємні букви, а також діодні вивіски.

Чи не світлова інтер'єрна реклама, яка виготовляється простіше і коштує дешевше, вважається менш ефективною. До неї відносять таблички для постерів і плакатів, вивіски, інформаційні стенди і штендери.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ:
ВИРОБНИЦТВО ІНТЕР'ЄРНОЇ РЕКЛАМИ НАШОЮ КОМПАНІЄЮ
Виробництвом інтер'єрної реклами за низькою ціною в м. Надвірна, Івано-Франківськ, Яремче, Буковель займається маса компаній. Однак не всі вони можуть надати такий великий асортимент виробів як наша фірма. Зупинимося детальніше на кожній виготовленій нами позицій.

СВІТЛОВИЙ КОРОБ
Цей вид інтер'єрної реклами є найпопулярнішим. Ми виготовляємо світлові короби зі сталевим і алюмінієвим трубним каркасом. Зображення є повнокольоровим і наноситься на вінілову плівку, а підсвічування здійснюється діодами.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СТЕНД
Призначені інформаційні стенди для відображення інформації для відвідувачів в різних організаціях і торгових центрах. Дана інтер'єрна реклама виготовляється з використанням ПВХ. Зображення можуть наноситися двома способами: повнокольоровим друком або за допомогою спеціальних аплікацій вініловими плівками.

ОФІСНІ ТАБЛИЧКИ
Виробництво цього виду інтер'єрної реклами здійснюється в трьох варіантах: таблички з ПВХ, композитного матеріалу, орг. скло. При цьому зображення на виробі виконується повнокольоровим друком на вініловій плівці.

POS-МАТЕРІАЛИ І ШТЕНДЕРИ
Pos-матеріали - інтер'єрна реклама, яка виготовляється для установки безпосередньо в місцях продажу і є поліграфічним виробом. Ми можемо виготовити флаєр, листівку, стікери навіть плакат формату А0 - все залежить від побажань замовника. Крім виготовлення Pos-матеріалів наша компанія займається виробництвом штендерів. Штендери найкраще розташовувати ближче до місць безпосереднього продажу. Рекламний штендер вважається найдешевшим і рентабельним рекламним носієм.

БАНЕРИ
Ми виготовляємо банери будь-яких розмірів - від малих презентаційних до 100 кв.м. Встановлені на спеціальні стійки друковані банери є відмінним способом презентувати товар. До того ж поставивши в ряд кілька невеликих тематичних банерів можна отримати велику візуалізацію.

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «МУЛЬТИДРУК» - ВАШ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР
У своєму виробництві інтер'єрної реклами ми не обмежилися вищеописаними видами. Інтер'єрна реклама, виготовленням якої ми успішно займаємося не один рік, є невід'ємною частиною бізнесу нашої компанії, тому практично всі види реклами всередині приміщень нам дуже добре відомі.
Якщо залишилися сумніви у виборі партнера по виготовленню реклами, то загляньте в розділ сайту «Наші клієнти», а також ознайомтеся з відгуками.
Ми на 100% впевнені в ефективності і якості виготовленої нами інтер'єрної реклами. Крім того, ми надаємо безкоштовну консультацію з будь-яких питань щодо інтер'єрної реклами. Виробництво недорогої інтер'єрної реклами в м. Надвірна, Яремче, Буковель.
Кожна виконана нами робота - це впевнений крок до розвитку Вашого бізнесу.

Якщо у Вас виникли питання про те, як замовити інтер’єрну рекламу
Телефонуйте за номером 095 938 18 59, 067 665 95 87 (Viber),
а також пишіть на пошту за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.