Проектування інтер'єрів комерційних приміщень (салонів краси, бутіків, магазинів, кафе, ресторанів, готелів) відноситься до одного з найскладніших напрямків у сфері дизайну. Серед величезного розмаїття стилів необхідно вибрати саме той варіант, який буде максимально відповідати концепції закладу і найбільш повно розкривати його ідею.

Тут слід враховувати все: починаючи від естетичних уподобань клієнтів і власників закладу і закінчуючи актуальними тенденціями в індустрії дизайну. Правильне оформлення інтер'єру має найважливіше значення для успішного розвитку бізнесу. Власникам закладів необхідно облаштовувати комерційні та культурні приміщення так, щоб відвідувачі почували себе там вільно і комфортно.

Найскладнішою роботою для будь-якого дизайнера є проектування інтер'єру комерційного приміщення. Адже від правильно оформленого приміщення залежить успіх всього бізнесу. Крім того, при проектуванні комерційних приміщень і культурних закладів необхідно пам'ятати, що відвідувач повинен відчувати себе максимально розкуто і затишно. Інтер'єрна реклама - це саме той механізм, який допоможе розкріпачити відвідувача, зацікавити в покупці і тим самим збільшити обсяг продажів.

ВИДИ ІНТЕР'ЄРНОЇ РЕКЛАМИ
Цей термін включає в себе всі рекламні засоби, що знаходяться всередині приміщення. Інтер'єрна реклама буває найрізноманітнішою, головне підібрати потрібний варіант згідно її призначенню. Найпоширеніша інтер'єрна реклама це:

• світлові короби;
• рекламні щити;
• інтер'єрні вивіски;
штендери;
банери;
інформаційні стенди;
таблички (рамки) для постерів і плакатів;
Pos-матеріали.

Інтер'єрна реклама, виготовлення якої в Надвірній відбувається виходячи з побажань і індивідуальної специфіки фірми-замовника, є найкращим способом доповнення загального інтер'єру, а також відмінно привертає увагу клієнтів і сприяє збільшенню продажів. За типами виготовлення інтер'єрну рекламу поділяють на світлову і не світлову.

Світлова цє інтер'єрна реклама, де всередині конструкції є джерело світла. Вони хороші тим, що можуть безперервно працювати цілу добу. До світлових панелей відносять лайт-бокси, світлові короби, об'ємні букви, а також діодні вивіски.

Чи не світлова інтер'єрна реклама, яка виготовляється простіше і коштує дешевше, вважається менш ефективною. До неї відносять таблички для постерів і плакатів, вивіски, інформаційні стенди і штендери.

Об’ємні букви з МДФ для дитячої кімнати, Надвірна
Інтер’єрна вивіска на композиті
Інтер’єрна вивіска на акрилі
Надписи для імениників
Фрезерування букв для інтер’єру, Надвірна
Інтер’єрна вивіска на композиті
Вивіска інтерєрна для студії меблів, Надвірна
Реклама, магазин Злотий
Інтер’єрна вивіска на композиті
Інтер’єрна вивіска Ніно Бакет, Надвірна
Декоративні елементи
Святкові надписи на прозорому акрилі
Інтер’єрна вивіска Ніно Бакет, Надвірна
Вивіска інтерєрна для магазину Хатуля, Надвірна
Реклама, ресторан Панський двір
Імена на день народження
Реклама, ресторан Панський двір
Реклама, ресторан Панський двір
Реклама Надвірна, магазин Вінтаж
Об’ємні букви з ПВХ, Ланчин
Герби, Микуличин
Вивіска з акрилу на стіну, Надвірна
Інтер’єрна вивіска на акрилі
Декоративні елементи
Надписи для Хрещення
Елементи реклами
Елемент для свята
Інтер’єрна вивіска на акрилі
Об’ємні букви з пластика


ВИРОБНИЦТВО ІНТЕР'ЄРНОЇ РЕКЛАМИ НАШОЮ КОМПАНІЄЮ
Виробництвом інтер'єрної реклами за низькою ціною в м. Надвірна, Івано-Франківськ, Яремче, Буковель займається маса компаній. Однак не всі вони можуть надати такий великий асортимент виробів як наша фірма. Зупинимося детальніше на кожній виготовленій нами позицій.

СВІТЛОВИЙ КОРОБ
Цей вид інтер'єрної реклами є найпопулярнішим. Ми виготовляємо світлові короби зі сталевим і алюмінієвим трубним каркасом. Зображення є повнокольоровим і наноситься на вінілову плівку, а підсвічування здійснюється діодами.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СТЕНД
Призначені інформаційні стенди для відображення інформації для відвідувачів в різних організаціях і торгових центрах. Дана інтер'єрна реклама виготовляється з використанням ПВХ. Зображення можуть наноситися двома способами: повнокольоровим друком або за допомогою спеціальних аплікацій вініловими плівками.

ОФІСНІ ТАБЛИЧКИ
Виробництво цього виду інтер'єрної реклами здійснюється в трьох варіантах: таблички з ПВХ, композитного матеріалу, орг. скло. При цьому зображення на виробі виконується повнокольоровим друком на вініловій плівці.

POS-МАТЕРІАЛИ І ШТЕНДЕРИ
Pos-матеріали - інтер'єрна реклама, яка виготовляється для установки безпосередньо в місцях продажу і є поліграфічним виробом. Ми можемо виготовити флаєр, листівку, стікери навіть плакат формату А0 - все залежить від побажань замовника. Крім виготовлення Pos-матеріалів наша компанія займається виробництвом штендерів. Штендери найкраще розташовувати ближче до місць безпосереднього продажу. Рекламний штендер вважається найдешевшим і рентабельним рекламним носієм.

БАНЕРИ
Ми виготовляємо банери будь-яких розмірів - від малих презентаційних до 100 кв.м. Встановлені на спеціальні стійки друковані банери є відмінним способом презентувати товар. До того ж поставивши в ряд кілька невеликих тематичних банерів можна отримати велику візуалізацію.

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «МУЛЬТИДРУК» - ВАШ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР
У своєму виробництві інтер'єрної реклами ми не обмежилися вищеописаними видами. Інтер'єрна реклама, виготовленням якої ми успішно займаємося не один рік, є невід'ємною частиною бізнесу нашої компанії, тому практично всі види реклами всередині приміщень нам дуже добре відомі.
Якщо залишилися сумніви у виборі партнера по виготовленню реклами, то загляньте в розділ сайту «Наші клієнти», а також ознайомтеся з відгуками.
Ми на 100% впевнені в ефективності і якості виготовленої нами інтер'єрної реклами. Крім того, ми надаємо безкоштовну консультацію з будь-яких питань щодо інтер'єрної реклами.
Кожна виконана нами робота - це впевнений крок до розвитку Вашого бізнесу.
Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: