Цінник - це невід'ємна деталь у роботі торговельних підприємств. Як маленькі магазини, так і великі супермаркети використовують цінник в якості реклами, замовляючи цінник на товар з власним логотипом.

Роздрукувати цінник в типографії – це швидко і вигідно, тому що така вартість такого продукту вийшла справді доступною.

Наша компанія може виготовляти цінники на товар терміново і недорого. Велика різноманітність варіантів виконання: цифровий та офсетний друк допоможуть нам підібрати найбільш підходящий варіант для кожного вашого замовлення.

Цінники Вірасейл, Рахів


Дизайн дуже важливий, адже він є деяким родом рекламною продукцією. Тому перед тим, як почати виготовляти цінник, ми можемо допомогти у розробці макету.

Ми допоможемо вам дешево і швидко виготовити цінники на товар в таких містах як Івано-Франківськ, Надвірна, Яремче, Буковель, Богородчани. Все, що від вас вимагається - це замовити їх, а доступна ціна для вас гарантується. Не варто випускати таку можливість, адже така реклама здатна приносить свої плоди!
Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: