Друкарня МультиДрук - ідеальний сервіс для виготовлення візиток. Він дозволяє самостійно, а головне швидко створити макет картки, вибрати розмір, обрізка кутів, додаткову обробку зображення та інші тонкощі, які зроблять вашу візитку унікальною.

Виготовлення візиток дешево і професійно

Друк ми виконуємо двома способами. Цифровий або офсетний друк. Для невеликих тиражів ми рекомендуємо використовувати спосіб цифрового друку, для великих - офсетного.

Візитки Майстерня свят
Візитки Цукерочка
Візитки оформлення святкування
Візитки квіти та букети
Візитки Вишиванка
Візитки для автошколи
Візитки Скриня, Надвірна
Візитки таксі
Візитки Таксі Форсаж, Надвірна
Візитки, Надвірна
Друк візиток для магазину інструментів ПрофіБуд
Візитки для стоматології
Візитки Оформлення святкування
Візитки У Оксани, Надвірна
Візитки
Візитки зварювальні роботи
Візитки вантажні перевезення
Візитки манікюр, Надвірна
Візитки
Візитки в місті Надвірна
Візитки
Візитки
Візитки Майстерня свят
Візитки для студії меблів
Візитки Модний прикидик, Надвірна
Візитки карнизи, Надвірна
Візитки для обміну валют
Візитки для студії бров
Візитки для автошколи Вердант
Візитки, Панський двір Ланчин
Візитки тканини, Надвірна
Візитки Свято, Ланчин
Візитки Скриня, Надвірна
Візитки карнизи, Надвірна
Візитки, ремонт комп’ютерів
Візитки для студії манікюру
Візитки барбершоп
Візитки для обміну валют

Всі без винятку обрані нами способи перенесення зображення дають красиву соковиту і чітку картинку. Такі зображення дуже стійкі, їх непросто затерти. Атже для візитки це дуже важливо! Щоб вона довгий час зберігала презентабельний зовнішній вигляд.

Палітра, що використовується при перенесенні картинки багата і різноманітна. Візитні картки будуть моментально привертати увагу своєю високою якістю виконання.

Цифровий спосіб хороший для термінового друку. Тут не потрібно додрукарська підготовка, виготовлення кліше. Необхідний лише макет. Жорсткі вимоги до паперу також відсутні. Свіжороздрукований тираж може без зволікань віддаватися в післядрукарську обробку, що істотно скорочує виробничий цикл.

Є свої переваги і у офсету. Серед основних - низька ціна при великих тиражах, прекрасна передача кольору і контрастність зображення, можливість друку на картоні, різних видах паперу.

Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: