Друкарня МультиДрук - ідеальний сервіс для виготовлення візиток. Він дозволяє самостійно, а головне швидко створити макет картки, вибрати розмір, обрізка кутів, додаткову обробку зображення та інші тонкощі, які зроблять вашу візитку унікальною.

Виготовлення візиток дешево і професійно

Друк ми виконуємо двома способами. Цифровий або офсетний друк. Для невеликих тиражів ми рекомендуємо використовувати спосіб цифрового друку, для великих - офсетного.

Візитки
Візитки Майстерня свят
Візитки, Надвірна
Візитки
Візитки манікюр, Надвірна
Візитки для студії меблів
Візитки для автошколи Вердант
Візитки вантажні перевезення
Візитки Скриня, Надвірна
Візитки Вишиванка
Візитки, ремонт комп’ютерів
Візитки Модний прикидик, Надвірна
Візитки Цукерочка
Друк візиток для магазину інструментів ПрофіБуд
Візитки Оформлення святкування
Візитки оформлення святкування
Візитки в місті Надвірна
Візитки
Візитки, Панський двір Ланчин
Візитки для студії манікюру
Візитки барбершоп
Візитки для стоматології
Візитки Свято, Ланчин
Візитки У Оксани, Надвірна
Візитки таксі
Візитки Майстерня свят
Візитки
Візитки квіти та букети
Візитки для студії бров
Візитки карнизи, Надвірна
Візитки Таксі Форсаж, Надвірна
Візитки тканини, Надвірна
Візитки карнизи, Надвірна
Візитки для обміну валют
Візитки для обміну валют
Візитки зварювальні роботи
Візитки Скриня, Надвірна
Візитки для автошколи

Всі без винятку обрані нами способи перенесення зображення дають красиву соковиту і чітку картинку. Такі зображення дуже стійкі, їх непросто затерти. Атже для візитки це дуже важливо! Щоб вона довгий час зберігала презентабельний зовнішній вигляд.

Палітра, що використовується при перенесенні картинки багата і різноманітна. Візитні картки будуть моментально привертати увагу своєю високою якістю виконання.

Цифровий спосіб хороший для термінового друку. Тут не потрібно додрукарська підготовка, виготовлення кліше. Необхідний лише макет. Жорсткі вимоги до паперу також відсутні. Свіжороздрукований тираж може без зволікань віддаватися в післядрукарську обробку, що істотно скорочує виробничий цикл.

Є свої переваги і у офсету. Серед основних - низька ціна при великих тиражах, прекрасна передача кольору і контрастність зображення, можливість друку на картоні, різних видах паперу.

Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: