Друкарня МультиДрук - ідеальний сервіс для виготовлення візиток. Він дозволяє самостійно, а головне швидко створити макет картки, вибрати розмір, обрізка кутів, додаткову обробку зображення та інші тонкощі, які зроблять вашу візитку унікальною.

Виготовлення візиток дешево і професійно

Друк ми виконуємо двома способами. Цифровий або офсетний друк. Для невеликих тиражів ми рекомендуємо використовувати спосіб цифрового друку, для великих - офсетного.

Візитки для студії манікюру
Візитки для обміну валют
Візитки таксі
Візитки, Панський двір Ланчин
Візитки карнизи, Надвірна
Візитки Скриня, Надвірна
Візитки Свято, Ланчин
Візитки
Візитки квіти та букети
Візитки
Візитки барбершоп
Візитки для стоматології
Візитки оформлення святкування
Візитки вантажні перевезення
Візитки Оформлення святкування
Візитки для автошколи Вердант
Візитки Вишиванка
Візитки для студії бров
Візитки, ремонт комп’ютерів
Друк візиток для магазину інструментів ПрофіБуд
Візитки для автошколи
Візитки зварювальні роботи
Візитки Цукерочка
Візитки
Візитки для студії меблів
Візитки Скриня, Надвірна
Візитки Модний прикидик, Надвірна
Візитки У Оксани, Надвірна
Візитки тканини, Надвірна
Візитки карнизи, Надвірна
Візитки в місті Надвірна
Візитки Таксі Форсаж, Надвірна
Візитки
Візитки Майстерня свят
Візитки манікюр, Надвірна
Візитки для обміну валют
Візитки Майстерня свят
Візитки, Надвірна

Всі без винятку обрані нами способи перенесення зображення дають красиву соковиту і чітку картинку. Такі зображення дуже стійкі, їх непросто затерти. Атже для візитки це дуже важливо! Щоб вона довгий час зберігала презентабельний зовнішній вигляд.

Палітра, що використовується при перенесенні картинки багата і різноманітна. Візитні картки будуть моментально привертати увагу своєю високою якістю виконання.

Цифровий спосіб хороший для термінового друку. Тут не потрібно додрукарська підготовка, виготовлення кліше. Необхідний лише макет. Жорсткі вимоги до паперу також відсутні. Свіжороздрукований тираж може без зволікань віддаватися в післядрукарську обробку, що істотно скорочує виробничий цикл.

Є свої переваги і у офсету. Серед основних - низька ціна при великих тиражах, прекрасна передача кольору і контрастність зображення, можливість друку на картоні, різних видах паперу.

Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: