Реклама – це інформація, яку потрібно розповсюджувати в будь-якій формі, будь-яким методом, використовувати будь-які кошти. У давнину рекламою слугувало саме населення і по сьогодні Ви неодноразово чули такий вислів «ОДНА БАБА ГОВОРИЛА», така реклама є одною із кращих й до сьогодні ;). Проте зараз тільки на такій рекламі далеко не заїдеш. Заявити про своє існування серед такої конкуренції дуже важко.. Найбільш простий і вигідний спосіб зробити це – виготовити рекламу. Для цього вам потрібно звернутися у рекламне агенство, а дальше яку саме вам потрібно зробити рекламу вирішить рекламна компанія.

Що таке візуальна реклама?

Візуальна реклама є найбільш ефективним способом привернути увагу до об’єкту рекламування. За короткий термін зовнішня реклама охоплює найбільшу авдиторію людей, зацікавлених у вашій діяльності.

Види візуальної реклами поділяються на два типи: зовнішня і внутрішня реклама. Зовнішня реклама це та реклама котра розміщена поза приміщеннями тобто на вулиці. Такий вид реклами несе в собі коротку інформацію про надання послуг рекламованого об’єкту. Саме від того якою у вас буде зовнішня реклама залежать яке своє перше враження про вашу роботу люди зможуть скласти.

Самі знаєте що купите пельмені «Верес» а не «Лісоруб». Ви так часто зустрічаєте рекламу Верес на телебаченні, реклама на білбордах, на холодильниках, реклама на упаковках, їхні логотипи на пакетах та інша рекламна продукція, що просто складається думка що у них краще.

Коли підприємець стикається з питанням створення реклами, одразу появляться безліч питань: "Де знаходиться рекламне агенство?", "Яку зробити рекламну вивіску?", "Хто допоможе розмістити рекламу в інтернеті? Наше рекламне агентство допоможе Вам у виборі потрібної реклами. Рекламувати можна все від напису на вашій фірмовій запіканці яка стоїть у вітрині магазину до розробки та розміщення сайту з вашим продуктом.

Чому потрібна зовнішня та внутрішня реклама для вошого бізнесу?

Така візуальна реклама привертає увагу до об’єкту рекламування, іншими словами допомагає правильно і швидко продати товар та сприяє процвітанню вашого бізнесу. Краще надрукувати етикетки дешево і продавати ужне ваш фірмовий товар дорожче. Така стратегія підтверджує поговірку «одним пострілом вбиває двох зайців», ви дорожче зможете продати товар, а також робите впізнавальним свій товар. Погодьтеся що курочка з етикеткою наша ряба виглядає привабливішою і смачнішою а ніж звичайні замотані у поліетилен.

Внутрішня реклама це вивіски на дверях або вивіски на стіні біля дверей з емблемою офісу та розкладом роботи. Якщо вам необхідне рекламно-інформаційне оформлення вашого офісу то вам потрібно замовити внутрішню рекламу.

Виготовлення реклами це важкий процес. Але завдяки сучасним технологям він постійно удосконалюється. На сьогоднішній день зовнішня реклама в Івано-Франківську зустрічається на кожному кроці. Зразок реклами не тільки зовнішньої а й поліграфічної зустрінете просто пройшовшись по місту. Велика друкована реклама на брандмауерах. Брандмауери – це рекламні конструкції величиною стіни будинку багатоповерхівки. Друкована реклама таких розмірів не залишається без уваги. Причому друк брандмауера дешево обходиться порівняно з виготовлення світлової реклами.

Рекламне агенство Мульти друк виконує різноманітні рекламні послуги, різного рівня складності: від дизайну макета та друк візитки, виготовлення стели з логотипом вашої компанії.

Ми маємо власну матеріально-технічну базу (власна друкарня для друку банерів, друкарські та плотерні станки які відповідають за друк етикеток, цех по виробництву конструкцій зовнішньої реклами, співпрацюємо із кур’єрськими службами, своя команда дизайнерів та програмістів). Це дозволяє нам розробити, виготовити та встановити чи розмістити рекламу. Виготовляємо та передаємо рекламну продукцію в такі міста як: Надвірна, Яремче, Буковель, Богородчани, Івано-Франківськ, Делятин та інші міста України.

Розповсюдження реклами це великий крок вперед для вашого бізнесу.