Ми пропонуємо вам різноманітні стенди для школи! Можна стенди для школи купити просто із запропонованого каталогу, або ми раді створити вам ваші індивідуальні стенди тому що ми займаємося виготовленням стендів для школи і маємо практику з побажаннями клієнта! Стенди для розміщення оголошень; стенди для розкладів занять; стенди для позашкільних заходів; стенд класний куток і т.д. Шкільні стенди допоможуть в інформуванні батьків та учнів і викладачів, а також урізноманітнюють сірі стіни навчального закладу. Шкільні стенди - це один з найефективніших засобів для залучення уваги з метою вивчення необхідної інформації школярів в установах освіти. Виготовлення стендів у школу робиться із ПВХ, композиту, або ж бляхи. Зверху на один із цих матеріалів наклеюється спеціальна надрукована плівка. Із зворотньої сторони стенду даються кріплення. Один з основних вимог для виготовлення для шкіл - це є пластикові кишені, у якій в майбутньому розміщують інформацію.

Куточок пацієнта, фрезирований з композиту
Стенди в школу
Стенди в садочок
Стенд Абетка
Куток споживача Вірасейл
Класний куточок, Богородани
Стенди в садочок
Державна символіка
Стенд Державні символи України
Стенди в школу
Класний куток в школу
Стенди для туристичної агенції
Стенд Державні символи України
Стенд в кабінет інформатики
Куток споживача на композиті
Стенди в школу
Стенд металочерепиця Будсервіс
Куточок пацієнта в медичний заклад, Надвірна
Класний куточок на пвх
Стенд Державні символи України
Стенди з композиту, Львів
Стенди Будсервіс, Надвірна
Стенди в школу
Куток споживача
Стенд Молитва за Україну
Куток споживача на композиті
Розклад роботи Вірасейл
Стенд в кабінет інформатики
Стенд з літерами та цифрами
Стенд Наш клас
Куток споживача на композиті
Стенд Ми українці
Стенд Державні символи України
Куток споживача на блясі
Куток споживача Суші, Делятин
Стенди в садочок
Куток споживача Coffe Time
Стенд блок хаус Будсервіс
Куток споживача на композиті


Замовити стенди для початкової школи можна у вигляді якогось звірятка, або розмістити на стенді героїв казок. Таке оформлення класу початкової школи діткам буде дуже цікаве, вони обов’язково захочуть почитати такий стенд, і до кінця навчання молодших класів знатимуть їх напам’ять. Часто в нас стенди для початкової школи недорого роблять, батьки не дуже спішать допомогти викладачам із покупкою тому що їхня дитинка всього на декілька меленьких рочків тут. Тому спеціально у на низькі ціни на стенди для початкових класів. В оформленні шкільні стенди можуть бути довільної форми, у вигляді книжки чи сонця, можна проявити фантазію, так би вимовити надати свободу творчості :). Ой, а як гарно можна оформити стенди для днз. Тут і лисичка і колобок, і все що тільки можна придумати.

Для закладів освіти необхідні стенди з державною символікою. Також без тематичних стендів сьогодні вже неможливо оформити навчальний кабінет. Стенди української літератури з портретами поетів і письменників. Стенди в кабінеті фізики і стенди з математики з формулами, які найчастіше викликають труднощі у школярів. Гарний та якісний класний куточок учня прийде на заміну старого ватмана, чи з фанери старого облізлого стенду.

Не можемо не відзначити окремо інформативні стенди у державні установи. Пропонуємо будь-якого розміру і оформлення замовлення інформаційні стенди з кишенями. Інформаційні стенди підходять не тільки у вищі державні установи, а й у компанії, чи готелі стенди для інформації пропонованих ними послуг, також у заклади харчування можна купити куток споживача для книги скарг та пропозицій.

Як замовити?

Самий простий спосіб оформити замовлення - це написати нам на Вайбер або в Інстаграм Або просто зателефонуйте нам
Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: