Ми пропонуємо вам різноманітні стенди для школи! Можна стенди для школи купити просто із запропонованого каталогу, або ми раді створити вам ваші індивідуальні стенди тому що ми займаємося виготовленням стендів для школи і маємо практику з побажаннями клієнта! Стенди для розміщення оголошень; стенди для розкладів занять; стенди для позашкільних заходів; стенд класний куток і т.д. Шкільні стенди допоможуть в інформуванні батьків та учнів і викладачів, а також урізноманітнюють сірі стіни навчального закладу. Шкільні стенди - це один з найефективніших засобів для залучення уваги з метою вивчення необхідної інформації школярів в установах освіти. Виготовлення стендів у школу робиться із ПВХ, композиту, або ж бляхи. Зверху на один із цих матеріалів наклеюється спеціальна надрукована плівка. Із зворотньої сторони стенду даються кріплення. Один з основних вимог для виготовлення для шкіл - це є пластикові кишені, у якій в майбутньому розміщують інформацію.

Куток споживача Суші, Делятин
Стенди в школу
Куток споживача
Стенд металочерепиця Будсервіс
Куток споживача на блясі
Стенди в садочок
Стенд Абетка
Стенди з композиту, Львів
Куток споживача на композиті
Куток споживача на композиті
Класний куточок, Богородани
Стенд Державні символи України
Стенди в школу
Стенди в садочок
Стенд з літерами та цифрами
Стенди в садочок
Стенди в школу
Стенд Державні символи України
Стенд Державні символи України
Класний куток в школу
Куток споживача на композиті
Класний куточок на пвх
Стенд Державні символи України
Стенд Ми українці
Стенди Будсервіс, Надвірна
Куток споживача Вірасейл
Куток споживача на композиті
Стенд Молитва за Україну
Стенд блок хаус Будсервіс
Стенди в школу
Стенд в кабінет інформатики
Державна символіка
Стенд в кабінет інформатики
Стенд Наш клас
Розклад роботи Вірасейл
Куток споживача Coffe Time


Замовити стенди для початкової школи можна у вигляді якогось звірятка, або розмістити на стенді героїв казок. Таке оформлення класу початкової школи діткам буде дуже цікаве, вони обов’язково захочуть почитати такий стенд, і до кінця навчання молодших класів знатимуть їх напам’ять. Часто в нас стенди для початкової школи недорого роблять, батьки не дуже спішать допомогти викладачам із покупкою тому що їхня дитинка всього на декілька меленьких рочків тут. Тому спеціально у на низькі ціни на стенди для початкових класів. В оформленні шкільні стенди можуть бути довільної форми, у вигляді книжки чи сонця, можна проявити фантазію, так би вимовити надати свободу творчості :). Ой, а як гарно можна оформити стенди для днз. Тут і лисичка і колобок, і все що тільки можна придумати.

Для закладів освіти необхідні стенди з державною символікою. Також без тематичних стендів сьогодні вже неможливо оформити навчальний кабінет. Стенди української літератури з портретами поетів і письменників. Стенди в кабінеті фізики і стенди з математики з формулами, які найчастіше викликають труднощі у школярів. Гарний та якісний класний куточок учня прийде на заміну старого ватмана, чи з фанери старого облізлого стенду.

Не можемо не відзначити окремо інформативні стенди у державні установи. Пропонуємо будь-якого розміру і оформлення замовлення інформаційні стенди з кишенями. Інформаційні стенди підходять не тільки у вищі державні установи, а й у компанії, чи готелі стенди для інформації пропонованих ними послуг, також у заклади харчування можна купити куток споживача для книги скарг та пропозицій.

Як замовити?

Самий простий спосіб оформити замовлення - це написати нам на Вайбер або в Інстаграм Або просто зателефонуйте нам
Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: