Це основний робочий інструмент для отримання всієї інформації про товар. Етикетка на самоклеючій плівці клеїться безпосередньо на упаковку з товаром - будь то пляшка, баночка, коробка. Етикетка може доносити до покупця як саму базову інформацію про товар, так це може бути і невелика наклейка для більш цікавого дизайну виробу.

Замовити Етикетки Замовляйте онлайн від 50шт.

Замовити Рекламні наклейки А5, А4 Замовляйте онлайн від 10шт.

наклейки на квіти
Наклейки для таксі
Етикетки Буковель
Наклейки для таксі, Надвірна
Наклейки на пляшки
Наклейки Незабудка
Наклейки на пляшки
Наклейки А5
Наклейки для маніпулятора
Наклейки Незабудка
Наклейки на вулицю
Наклейки для агенції нерухомості
Етикетки для мед. закладу
Наклейки круглі для дитячого одягу
Наклейки Івано-Франківськ
Друк наклейок
Наклейки Незабудка
Етикетки Буковель
Наклейки на пляшки
Етикетки Буковель
Виготовлення наклейок на замовлення
Наклейки на пляшки
Наклейки друк та виготовлення
наклейки на квіти
Наклейки на стовпи
Налейки для Таксі, Надвірна


Самоклеючі етикетки потрібні, тому що виробляти упаковку відразу з інформацією про товар абсолютно невигідно. Набагато простіше і дешевше купити базову упаковку - наприклад, пляшки під шампуні, якщо ви займаєтеся виробництвом косметики - і окремо замовити друк етикеток. Це вигідно ще й тому, що ви можете замовити одну упаковку під різні види продукції. У випадку з шампунем - ви просто замовите велику партію пляшок під всі лінійки шампунів і бальзамів для волосся які робите. А ось етикетки на них наклеїти різні. Уявляєте, скільки ви заощадите?
Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: