Це основний робочий інструмент для отримання всієї інформації про товар. Етикетка на самоклеючій плівці клеїться безпосередньо на упаковку з товаром - будь то пляшка, баночка, коробка. Етикетка може доносити до покупця як саму базову інформацію про товар, так це може бути і невелика наклейка для більш цікавого дизайну виробу.

Наклейки на вулицю
Наклейки Незабудка
Етикетки Буковель
Наклейки друк та виготовлення
Виготовлення наклейок на замовлення
Наклейки А5
Етикетки Буковель
Наклейки для маніпулятора
Наклейки Незабудка
Наклейки на пляшки
наклейки на квіти
Наклейки на пляшки
Друк наклейок
Наклейки на пляшки
Наклейки на пляшки
Наклейки для таксі, Надвірна
Етикетки Буковель
Наклейки Незабудка
Наклейки Івано-Франківськ
Налейки для Таксі, Надвірна
Наклейки на стовпи
наклейки на квіти


Самоклеючі етикетки потрібні, тому що виробляти упаковку відразу з інформацією про товар абсолютно невигідно. Набагато простіше і дешевше купити базову упаковку - наприклад, пляшки під шампуні, якщо ви займаєтеся виробництвом косметики - і окремо замовити друк етикеток. Це вигідно ще й тому, що ви можете замовити одну упаковку під різні види продукції. У випадку з шампунем - ви просто замовите велику партію пляшок під всі лінійки шампунів і бальзамів для волосся які робите. А ось етикетки на них наклеїти різні. Уявляєте, скільки ви заощадите?

Як замовити?

Самий простий спосіб оформити замовлення - це написати нам на Вайбер або в Інстаграм Або просто зателефонуйте нам
Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: