Це основний робочий інструмент для отримання всієї інформації про товар. Етикетка на самоклеючій плівці клеїться безпосередньо на упаковку з товаром - будь то пляшка, баночка, коробка. Етикетка може доносити до покупця як саму базову інформацію про товар, так це може бути і невелика наклейка для більш цікавого дизайну виробу.

Наклейки на пляшки
Наклейки Незабудка
Наклейки для агенції нерухомості
Етикетки Буковель
Налейки для Таксі, Надвірна
Друк наклейок
наклейки на квіти
Етикетки Буковель
Наклейки на пляшки
Наклейки Незабудка
Наклейки на пляшки
Етикетки для мед. закладу
наклейки на квіти
Наклейки А5
Етикетки Буковель
Наклейки для маніпулятора
Наклейки на стовпи
Наклейки круглі для дитячого одягу
Наклейки на вулицю
Наклейки на пляшки
Наклейки для таксі
Наклейки друк та виготовлення
Наклейки Незабудка
Наклейки для таксі, Надвірна
Виготовлення наклейок на замовлення
Наклейки Івано-Франківськ


Самоклеючі етикетки потрібні, тому що виробляти упаковку відразу з інформацією про товар абсолютно невигідно. Набагато простіше і дешевше купити базову упаковку - наприклад, пляшки під шампуні, якщо ви займаєтеся виробництвом косметики - і окремо замовити друк етикеток. Це вигідно ще й тому, що ви можете замовити одну упаковку під різні види продукції. У випадку з шампунем - ви просто замовите велику партію пляшок під всі лінійки шампунів і бальзамів для волосся які робите. А ось етикетки на них наклеїти різні. Уявляєте, скільки ви заощадите?

Як замовити?

Самий простий спосіб оформити замовлення - це написати нам на Вайбер або в Інстаграм Або просто зателефонуйте нам
Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: