Це основний робочий інструмент для отримання всієї інформації про товар. Етикетка на самоклеючій плівці клеїться безпосередньо на упаковку з товаром - будь то пляшка, баночка, коробка. Етикетка може доносити до покупця як саму базову інформацію про товар, так це може бути і невелика наклейка для більш цікавого дизайну виробу.

Наклейки Незабудка
Наклейки Івано-Франківськ
Етикетки Буковель
Наклейки Незабудка
Наклейки для агенції нерухомості
Наклейки для таксі, Надвірна
Наклейки круглі для дитячого одягу
Наклейки на вулицю
Етикетки Буковель
Виготовлення наклейок на замовлення
наклейки на квіти
Наклейки на пляшки
Наклейки друк та виготовлення
Наклейки для таксі
Етикетки для мед. закладу
Наклейки на пляшки
Наклейки на стовпи
Налейки для Таксі, Надвірна
Наклейки для маніпулятора
Етикетки Буковель
Наклейки на пляшки
наклейки на квіти
Наклейки на пляшки
Наклейки А5
Друк наклейок
Наклейки Незабудка


Самоклеючі етикетки потрібні, тому що виробляти упаковку відразу з інформацією про товар абсолютно невигідно. Набагато простіше і дешевше купити базову упаковку - наприклад, пляшки під шампуні, якщо ви займаєтеся виробництвом косметики - і окремо замовити друк етикеток. Це вигідно ще й тому, що ви можете замовити одну упаковку під різні види продукції. У випадку з шампунем - ви просто замовите велику партію пляшок під всі лінійки шампунів і бальзамів для волосся які робите. А ось етикетки на них наклеїти різні. Уявляєте, скільки ви заощадите?
Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: