Це основний робочий інструмент для отримання всієї інформації про товар. Етикетка на самоклеючій плівці клеїться безпосередньо на упаковку з товаром - будь то пляшка, баночка, коробка. Етикетка може доносити до покупця як саму базову інформацію про товар, так це може бути і невелика наклейка для більш цікавого дизайну виробу.

Наклейки на пляшки
Наклейки на пляшки
Наклейки Незабудка
Наклейки круглі для дитячого одягу
Наклейки для маніпулятора
Наклейки на вулицю
Наклейки А5
Наклейки для таксі
Наклейки на пляшки
Наклейки на пляшки
Наклейки друк та виготовлення
Наклейки Івано-Франківськ
Наклейки Незабудка
Етикетки для мед. закладу
Етикетки Буковель
Налейки для Таксі, Надвірна
Наклейки Незабудка
Наклейки для агенції нерухомості
Наклейки на стовпи
Етикетки Буковель
наклейки на квіти
Друк наклейок
Виготовлення наклейок на замовлення
Етикетки Буковель
наклейки на квіти
Наклейки для таксі, Надвірна


Самоклеючі етикетки потрібні, тому що виробляти упаковку відразу з інформацією про товар абсолютно невигідно. Набагато простіше і дешевше купити базову упаковку - наприклад, пляшки під шампуні, якщо ви займаєтеся виробництвом косметики - і окремо замовити друк етикеток. Це вигідно ще й тому, що ви можете замовити одну упаковку під різні види продукції. У випадку з шампунем - ви просто замовите велику партію пляшок під всі лінійки шампунів і бальзамів для волосся які робите. А ось етикетки на них наклеїти різні. Уявляєте, скільки ви заощадите?

Як замовити?

Самий простий спосіб оформити замовлення - це написати нам на Вайбер або в Інстаграм Або просто зателефонуйте нам
Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: