Це основний робочий інструмент для отримання всієї інформації про товар. Етикетка на самоклеючій плівці клеїться безпосередньо на упаковку з товаром - будь то пляшка, баночка, коробка. Етикетка може доносити до покупця як саму базову інформацію про товар, так це може бути і невелика наклейка для більш цікавого дизайну виробу.

Замовити Етикетки Замовляйте онлайн від 50шт.

Замовити Рекламні наклейки А5, А4 Замовляйте онлайн від 10шт.

Наклейки для маніпулятора
Наклейки для таксі
наклейки на квіти
Наклейки на вулицю
Друк наклейок
Наклейки А5
Наклейки на пляшки
Наклейки для таксі, Надвірна
наклейки на квіти
Етикетки Буковель
Етикетки Буковель
Етикетки Буковель
Наклейки на пляшки
Наклейки для агенції нерухомості
Етикетки для мед. закладу
Наклейки на стовпи
Наклейки на пляшки
Наклейки Незабудка
Наклейки друк та виготовлення
Наклейки Івано-Франківськ
Наклейки на пляшки
Виготовлення наклейок на замовлення
Наклейки Незабудка
Наклейки круглі для дитячого одягу
Налейки для Таксі, Надвірна
Наклейки Незабудка


Самоклеючі етикетки потрібні, тому що виробляти упаковку відразу з інформацією про товар абсолютно невигідно. Набагато простіше і дешевше купити базову упаковку - наприклад, пляшки під шампуні, якщо ви займаєтеся виробництвом косметики - і окремо замовити друк етикеток. Це вигідно ще й тому, що ви можете замовити одну упаковку під різні види продукції. У випадку з шампунем - ви просто замовите велику партію пляшок під всі лінійки шампунів і бальзамів для волосся які робите. А ось етикетки на них наклеїти різні. Уявляєте, скільки ви заощадите?
Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: