Друк каталогів служить для різноманітної сфери діяльності і є одним з найефективніший спосіб рекламних прийомів, щоб привернути увагу до діяльності. Існують цілі торгові марки, які для пропозиції свого товару використовують виключно власні індивідуальні каталоги. Це найбільш інформативний вид поліграфії, і замовлення на виготовлення каталогів дозволяє компаніям презентувати весь спектр своїх продуктів і послуг клієнтам, забезпечити їх самою докладною інформацією з ілюстраціями високої якості, та оригінальний дизайн каталогу це все надасть великого імпульсу у розвитку вашого власного бізнесу. Якщо у Вашої компанії є кольоровий каталог, то довіра ділових партнерів забезпечено, адже не кожна фірма може собі дозволити таке виготовлення поліграфії.

Надаючи споживачам або вашим партнерам свій каталог, Ви створюєте приємне враження про фірму. Це означає, що такі каталоги повинні бути у кожної компанії, що займається реалізацією товарів, або послуг.

Виготовити каталоги можна двома різними друкаськими способами: цифровий друк, Офсетний друк. Цифровий друк каталогів призначений для невеликої кількості екземплярів у короткі терміни.

Офсетний друк каталогів призначений для великих тиражів не втрачаючи якість зображення. Друк каталогів дешево за рахунок великого тиражу тому і ціна за одиницю менша. Наша друкарня пропонує виконати друк каталогів за найнижчою ціною в Івано-Франківську. Ціна на таку рекламну поліграфію, як каталоги і журнали, залежить від кількості сторінок та щільності паперу. Дизайн каталогів краще доручити професіоналам, які можуть не тільки зробити цікавий макет, але і якісно обробити ілюстрації і фотографії для Вашого видання.

ПРИКЛАДИ НАШИХ КАТАЛОГІВ:
Кожна виконана нами робота - це впевнений крок до розвитку Вашого бізнесу.

Якщо у Вас виникли питання про те, як замовити каталог
Телефонуйте за номером 095 938 18 59, 067 665 95 87 (Viber),
а також пишіть на пошту за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.