Плакат або постер, по-іншому - давно став не тільки елементом реклами, але і твором мистецтва. Плакат отримав широку популярність в 30-ті роки минулого століття в якості агітаційного матеріалу і твори плакатного мистецтва користуються широкою популярністю серед любителів.

У рекламі ж плакат є важливим інструментом просування. На вітринах, в торгових залах і офісах продажів плакати закликають покупців зробити покупку. Завдяки різним технологіям з'явилася можливість робити плакати різних форматів від традиційних А3, А2, А1 офсетного або цифровим друком до широкоформатних, які друкуються на широкоформатних або інтер'єрних машинах.Телефонуйте або надсилайте запит в друкарню МультиДрук, наші менеджери проконсультують вас з вибором матеріалів, тиражу і формату, допоможуть вирішить питання з оформленням макету.
Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: