Кольорові листівки можуть бути різноманітного формату. В силу свого призначення, друк листівок відрізняється від флаєра тільки розміром, вони можуть бути як і маленькі так і великі. Друк листівок є односторонній та двосторонній без згинів. Умовно, листівки можна розділити на два типи: інформаційні та рекламні. Інформаційні листівки широко використовуються в політичній пропаганді та агітації.

Систематичний друк постерів є одним із найкращих способів для рентабельності вашого бізнесу, таким чином ви завжди даєте про себе знати. Листівки великих форматів ще називають рекламна афіша. Друк афіш А-3 замовити можна для реклами відкриття майбутньої виставки, в офісах компаній і магазинах для забезпечення детальною інформацією про продукцію або послуги вже зацікавлених клієнтів.

Листівки оголошення Візи
Друк листівок в Надвірній
Листівки Гуцульські Мандри, Яремче
Листівка для магазину електротоварів
Листівки буріння свердловин, Івано-Франківськ
Листівки А5
Листівка букетів
Листівки Вогонь Вода, Буковель
Листівки Легенди Карпат, Яремче
Листівки Свято, Ланчин
Листівки Свято, Ланчин
Листівки Пасажирські перевезення


Рекламні листівки, чи рекламні афіші використовуються здебільшого в супермаркетах та концертах. Особливою популярністю користуються друк афіш нічних клубів, та друк афіш для кінотеатрів. Кольорові листівки є кращим способом привернути увагу та дуже добре підходить для локальних рекламних акцій. Це можуть бути і маленького розміру друк листівки А-6, наприклад новорічні листівки привітання компанії працівників.

Також виготовлення листівок дуже широко розповсюджене у власних виробників різноманітної продукції. Це можуть бути листівки з логотипом виробника постільної білизни, чи листівка з фото печива в упаковці на якому також буде фірмовий логотип кондитерської фабрики. Афіші з власним логотипом зроблять ваш бренд більш впізнаний.

Виготовлення листівок є один з найпростіших, економічних і ефективних рекламних носіїв.
Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: