Кольорові листівки можуть бути різноманітного формату. В силу свого призначення, друк листівок відрізняється від флаєра тільки розміром, вони можуть бути як і маленькі так і великі. Друк листівок є односторонній та двосторонній без згинів. Умовно, листівки можна розділити на два типи: інформаційні та рекламні. Інформаційні листівки широко використовуються в політичній пропаганді та агітації.

Систематичний друк постерів є одним із найкращих способів для рентабельності вашого бізнесу, таким чином ви завжди даєте про себе знати. Листівки великих форматів ще називають рекламна афіша. Друк афіш А-3 замовити можна для реклами відкриття майбутньої виставки, в офісах компаній і магазинах для забезпечення детальною інформацією про продукцію або послуги вже зацікавлених клієнтів.

Рекламні листівки, чи рекламні афіші використовуються здебільшого в супермаркетах та концертах. Особливою популярністю користуються друк афіш нічних клубів, та друк афіш для кінотеатрів. Кольорові листівки є кращим способом привернути увагу та дуже добре підходить для локальних рекламних акцій. Це можуть бути і маленького розміру друк листівки А-6, наприклад новорічні листівки привітання компанії працівників.

Також виготовлення листівок дуже широко розповсюджене у власних виробників різноманітної продукції. Це можуть бути листівки з логотипом виробника постільної білизни, чи листівка з фото печива в упаковці на якому також буде фірмовий логотип кондитерської фабрики. Афіші з власним логотипом зроблять ваш бренд більш впізнаний.

Виготовлення листівок є один з найпростіших, економічних і ефективних рекламних носіїв.

ПРИКЛАДИ НАШИХ ЛИСТІВОК:
Кожна виконана нами робота - це впевнений крок до розвитку Вашого бізнесу.

Якщо у Вас виникли питання про те, як замовити листівки
Телефонуйте за номером 095 938 18 59, 067 665 95 87 (Viber),
а також пишіть на пошту за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.