Кольорові листівки можуть бути різноманітного формату. В силу свого призначення, друк листівок відрізняється від флаєра тільки розміром, вони можуть бути як і маленькі так і великі. Друк листівок є односторонній та двосторонній без згинів. Умовно, листівки можна розділити на два типи: інформаційні та рекламні. Інформаційні листівки широко використовуються в політичній пропаганді та агітації.

Систематичний друк постерів є одним із найкращих способів для рентабельності вашого бізнесу, таким чином ви завжди даєте про себе знати. Листівки великих форматів ще називають рекламна афіша. Друк афіш А-3 замовити можна для реклами відкриття майбутньої виставки, в офісах компаній і магазинах для забезпечення детальною інформацією про продукцію або послуги вже зацікавлених клієнтів.

Листівки Свято, Ланчин
Листівки А5
Листівки Пасажирські перевезення
Листівки Вогонь Вода, Буковель
Листівки Легенди Карпат, Яремче
Листівки Свято, Ланчин
Листівки Гуцульські Мандри, Яремче
Листівка для магазину електротоварів
Листівка букетів
Листівки оголошення Візи
Листівки буріння свердловин, Івано-Франківськ
Друк листівок в Надвірній


Рекламні листівки, чи рекламні афіші використовуються здебільшого в супермаркетах та концертах. Особливою популярністю користуються друк афіш нічних клубів, та друк афіш для кінотеатрів. Кольорові листівки є кращим способом привернути увагу та дуже добре підходить для локальних рекламних акцій. Це можуть бути і маленького розміру друк листівки А-6, наприклад новорічні листівки привітання компанії працівників.

Також виготовлення листівок дуже широко розповсюджене у власних виробників різноманітної продукції. Це можуть бути листівки з логотипом виробника постільної білизни, чи листівка з фото печива в упаковці на якому також буде фірмовий логотип кондитерської фабрики. Афіші з власним логотипом зроблять ваш бренд більш впізнаний.

Виготовлення листівок є один з найпростіших, економічних і ефективних рекламних носіїв.

Як замовити?

Самий простий спосіб оформити замовлення - це написати нам на Вайбер або в Інстаграм Або просто зателефонуйте нам
Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: