Наша компанія надає послуги з плотерної порізки будь-яких наклейок або плівок. Плотерна порізка використовується при оформленні вітрин, скла, обклеювання машин, брендування різних речей (склянки, підноси). Ми здійснюємо плотерну порізку як однотонну, так і різнокольорову. Вона здійснюється на професійному плотері по якісній плівці. Спочатку вирізується плівка, потім прибираються непотрібні елементи, лист накочується на монтажну плівку, потім прибираємо підкладку, наклеюємо на поверхню і прибираємо монтажну плівку. Наші монтажники зможуть здійснити установку такої плівки, менеджер розрахувати оптимальну цінову пропозицію, а дизайнер виготовити індивідуальний дизайн - макет, що задовольняє вашим потребам.

Графік роботи, Делятин
Наклейки на каски
Плотерна порізка плівки
Порізка плівки і поклейка для кавярні, Надвірна
Оформлення вікон піцерії, Надвірна
Оформлення вітрини для кабінету педіатра
Розклад роботи Надвірна, магазин Вінтаж
Матування скла та нанесення логотипу
Порізка на вікно, Надвірна
Цифри наклейки
Розклад роботи на скло, наклейка
Порізка плівки золото З Днем народження
Наклейки на меблі
Порізка букв до Дня народження
Інтер’єрні наклейки на продукцію, Надвірна
Порізка плівки до Дня народження
Наклейки на меблі
Оформлення вітрин в кафе, Надвірна
Наклейки на меблі
Графік роботи Оптика, Надвірна
Плотерна порізка на меблі
Плотерна порізка на Хрещення
Наклейки на скло, фаст фуд

 

Плотерна порізка плівки в Надвірній

Зараз в рекламних цілях часто застосовується аплікація з плівки. За допомогою неї виготовляють:

Крім того, аплікації з плівки застосовуються для обклеювання автомобілів, оформлення виставкових та рекламних стендів, декоративного оформлення приміщень. Звичайно, для різних робіт використовують різну плівку, по-різному її ріжуть - наскрізь або тільки до підкладки. Для плотерної порізки плівки використовуються спеціальні макети в векторних форматах, а поклейка плівки здійснюється досить швидко.

Ми, рекламно-виробнича друкарня, гарантуємо якісну порізку плівки, при необхідності проведемо консультацію з усіх суміжних питань, допоможемо намалювати макет, зробимо поклейку плівки.

Ми не обмежуємося роботою тільки в Надвірній, а й здійснюємо доставку замовлень по всій Україні. Якщо вас цікавить плотерна порізка плівки, зовнішня реклама, то Ви можете залишити заявку на нашому сайті. І ми оперативно зв'яжемося з Вами для консультації. 

Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: