Наша компанія надає послуги з плотерної порізки будь-яких наклейок або плівок. Плотерна порізка використовується при оформленні вітрин, скла, обклеювання машин, брендування різних речей (склянки, підноси). Ми здійснюємо плотерну порізку як однотонну, так і різнокольорову. Вона здійснюється на професійному плотері по якісній плівці. Спочатку вирізується плівка, потім прибираються непотрібні елементи, лист накочується на монтажну плівку, потім прибираємо підкладку, наклеюємо на поверхню і прибираємо монтажну плівку. Наші монтажники зможуть здійснити установку такої плівки, менеджер розрахувати оптимальну цінову пропозицію, а дизайнер виготовити індивідуальний дизайн - макет, що задовольняє вашим потребам.

Порізка плівки золото З Днем народження
Плотерна порізка плівки
Оформлення вікон піцерії, Надвірна
Наклейки на меблі
Матування скла та нанесення логотипу
Оформлення вітрин в кафе, Надвірна
Наклейки на каски
Розклад роботи на скло, наклейка
Наклейки на меблі
Порізка плівки до Дня народження
Графік роботи Оптика, Надвірна
Графік роботи, Делятин
Інтер’єрні наклейки на продукцію, Надвірна
Наклейки на скло, фаст фуд
Плотерна порізка на меблі
Наклейки на меблі
Розклад роботи Надвірна, магазин Вінтаж
Порізка букв до Дня народження
Плотерна порізка на Хрещення
Цифри наклейки
Порізка плівки і поклейка для кавярні, Надвірна
Оформлення вітрини для кабінету педіатра
Порізка на вікно, Надвірна

 

Плотерна порізка плівки в Надвірній

Зараз в рекламних цілях часто застосовується аплікація з плівки. За допомогою неї виготовляють:

Крім того, аплікації з плівки застосовуються для обклеювання автомобілів, оформлення виставкових та рекламних стендів, декоративного оформлення приміщень. Звичайно, для різних робіт використовують різну плівку, по-різному її ріжуть - наскрізь або тільки до підкладки. Для плотерної порізки плівки використовуються спеціальні макети в векторних форматах, а поклейка плівки здійснюється досить швидко.

Ми, рекламно-виробнича друкарня, гарантуємо якісну порізку плівки, при необхідності проведемо консультацію з усіх суміжних питань, допоможемо намалювати макет, зробимо поклейку плівки.

Ми не обмежуємося роботою тільки в Надвірній, а й здійснюємо доставку замовлень по всій Україні. Якщо вас цікавить плотерна порізка плівки, зовнішня реклама, то Ви можете залишити заявку на нашому сайті. І ми оперативно зв'яжемося з Вами для консультації. 

Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: