З кожним роком з'являються нові і більш досконалі види фурнітури, що дозволяє робити меблі ще зручніше і функціональніше. Однак в першу чергу ми звертаємо увагу на її зовнішній вигляд, а вже після цікавимося функціональною складовою. Найдорожчі аксесуари будуть ні до чого якщо виріб нам не подобається візуально або навіть просто дратує. Тому питання вибору меблевого фасаду дуже актуальний і важливий.

Саме від того як виглядає лицьова частина меблів багато в чому залежить загальне сприйняття інтер'єру. Всі його елементи повинні складати цілісну картинку, доповнювати один одного і поєднуватися з обробкою стін, підлоги і стелі. І тоді меблі, як частина композиції, може не тільки гармонійно вписатися в загальний дизайн приміщення, а й стати його основою.

Тому для виготовлення фасадів ми пропонуємо рішення, різні як за стилем і дизайном, так і за зовсім різним застосовуванням матеріалів. При цьому всі варіанти легко комбінуються.

Повно колірний друк на плівці - плотерне нанесення кольорового зображення (фарби) на проміжний носій - плівку, яка згодом наклеюється під скло.

Одним з найбільш доступних і практичних рішень для виготовлення фасадів меблів, ефектних міжкімнатних перегородок, дверей, скляних панно і т.п., є самоклеючі плівки для скла.

Плівки наносяться на внутрішню поверхню скла і одночасно виконують декоративну і захисну функції. Різноманіття візерунків і кольорів, а також ціна і простота в поводженні з матеріалом надає чудову можливість без особливих витрат створити неповторний оригінальний декор інтер'єру.
Плівки, наклеєні на скло, не збільшують механічну міцність скла, але дозволяють зменшити небезпеку ураження осколками. Тріснуте скло не розлітається на гострі осколки, а утримується плівкою без ризику пошкодити навколишні предмети, не кажучи вже про вчинену шкоду здоров'ю.
Вінілова одноколірна плівка - ORACAL (60 відтінків) - є прекрасною економ-альтернативою одноколірного фарбування скла - лакобелю.

Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: