Флаєр - найпростіша модифікація рекламної листівки. Цей невеликий поліграфічний матеріал використовується для інформування потенційних покупців про активні акції.

Фактично флаєр - проста і ефективна реклама, що дозволяє швидко і недорого донести до вашої потенційної аудиторії важливу інформацію. Ми оперативно виготовляємо ці поліграфічні продукти в потрібній кількості, організуємо додруківку тиражу, якщо це необхідно.

У МультиДрук доступний друк флаєрів за цифровою технологією та офсетного друку. Перший варіант підійде тим клієнтам, яким потрібно швидко виготовити невелику партію поліграфічних матеріалів. Єврофлаєр на цифровому друкарському обладнанні виконується нами за термін від 3 до 24 годин.

Якщо ж вам потрібно партія флаєрів в кількості більше 500 примірників, ми рекомендуємо використовувати офсет. У цьому випадку матеріали будуть друкуватися довше, так як необхідна підготовка друкарського обладнання, але зате вартість вийде дешевше.

Для друку флаєрів ми рекомендуємо оптимальний варіант паперу щільністю 130 г/см. Це досить якісний папір для друку рекламних матеріалів з невеликим часом життя. Адже флаєр зазвичай використовується тільки для того, щоб потенційний покупець отримав необхідну йому інформацію і використовував рекламу для отримання знижки або в якості карти, що дозволяє знайти ваш магазин або компанію. Ми пропонуємо оптимальний варіант виготовлення і робимо це на найвищому рівні. Ми працюємо в таких містах як Івано-Франківськ, Надвірна, Яремче, Буковель, Богородчани. Звертайтеся, ми зробимо вам відмінні флаєри, які обов'язково дадуть хорошу конверсію!

ПРИКЛАДИ НАШИХ ФЛАЄРІВ:
Кожна виконана нами робота - це впевнений крок до розвитку Вашого бізнесу.

Якщо у Вас виникли питання про те, як замовити флаєри
Телефонуйте за номером 095 938 18 59, 067 665 95 87 (Viber),
а також пишіть на пошту за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.