Фасадні зовнішні та внутрішні вивіски. Вони кріпляться на фасад будівлі, безпосередньо перед входом, перед та всередині приміщення (ресепшн офіс). Ви можете купити вивіску у вигляді рекламного щита з назвою і логотипом компанії, а також у вигляді світлового короба, чи об'ємними літерами. У здебільшості випадків такі вивіски несуть собою інформацію про компанію, організацію (магазин, меблевий салон, туристична фірма, табличка на державну установу і т.п.), що знаходиться всередині самої будівлі, на якій вона знаходиться. Другими словами такий тип реклами одночасно є одним із основних засобів інформації. Від якості створення дизайну і виготовлення та монтажу такого елемента як фасадна таблиця залежить дуже багато. У першу чергу імідж організації і успіх її діяльності на ринку.

Фасадна таблиця, Бучач


Коли це велика компанія, чи організація, то всі елементи повинні включаючи зовнішню рекламу і обов'язково мусять відповідати фірмовому стилю, не тільки графічно, а й за якістю. І навіть, якщо це невелика організація, ресторан, чи магазин або кафе, то спеціальна вивіска із фірмовим дизайном тільки додасть вам ефектності.

Фасадна таблиця є необхідний атрибут для всіх підприємств. Простий і зрозумілий для людей вид донесення реклами та інформації. Застосовуються як біля вхідних дверей в будівлі, так і у двері в офіс, місця продажів, барів, кафе, вітринах тощо. Виготовлення фасадних таблиць може бути з різних пластиків або алюмінію.
Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Делятин, Ланчин), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: