Зовнішня реклама в Івано-Франківську від виробника!

Запорука успішного і процвітаючого бізнесу полягає в хорошій рекламі для залучення клієнтів і просування свого продукту. Часто навіть велика компанія з постійною базою клієнтів втрачає майже 30% свого прибутку, лише тому що не має гарної, респектабельної вивіски на фасаді.

Рекламно - виробнича компанія "МультиДрук" пропонує вам розробку і виготовлення зовнішньої реклами в Івано-Франківську. Власне виробництво, сучасне обладнання і використання якісних матеріалів дозволяє реалізувати ваш проект.

Нашим основним видом діяльності є виробництво зовнішньої реклами: широкоформатний друк (друк банерів, друк на самоклейках, друк на папері, друк плакатів та афіш, плотерна різка, обклеювання машин).

Також великим попитом користуєтьса світлова зовнішня реклама (світлові вивіски і конструкції). Це виготовлення світлових букв, світлових коробів, світлових консолей, фігурних і інтер'єрних лайтбоксів.

Компанія «МультиДрук», готова гарантувати ще один приємний момент - бонуси, акції, знижки. Для постійних клієнтів ми надаємо спеціальні пропозиції та бонусну програму. При регулярних замовленнях на виготовлення зовнішньої реклами клієнт може отримати масу привабливих пропозицій.

Етапи робіт
Попередній розрахунок вартості, на об'єкті замовника проводяться виміри.
Узгодження типу зовнішньої реклами, розмірів, форми, кольору, складання технічного завдання дизайнеру.
Розробка проекту (в разі потреби декількох макетів) для показу клієнтові.
Вибір підсумкового проекту, затвердження його клієнтом.
Процес виробництва зовнішньої реклами.

Наші клієнти отримують свій товар найвищої якості в термін за доступною ціною саме тому, що ми виробляємо рекламну продукцію самостійно без націнок агентств і посередників, власне виробництво.