Упаковка товару та етикетки на сучасному висококонкурентному ринку – потужний важіль для підвищення впізнаваності продукту, його привабливості для потенційного покупця і, як наслідок – досягнення комерційного успіху торгової чи виробничої компанії. В Івано-Франківську друкарня «МультиДрук» дешево і швидко виконує замовлення на виробництво гостро затребуваної продукції даного сегмента - самоклеючих етикеток.

Замовити Етикетки Замовляйте онлайн від 50шт.

Замовити Рекламні наклейки А5, А4 Замовляйте онлайн від 10шт.

Наша друкарня знаходиться в м. Надвірна.
Етикетки в Івано-Франківськ ми передаємо автобусом або Новою Поштою.

Друк наклейок в Івано-Франківську
Наклейки в Івано-Франківську
Наклейки під замовлення в Івано Франківську
Наклейки на бутилки Івано-Франківськ
Наклейки Івано-Франківськ

Ключовий принцип діяльності компанії «МультиДрук» – розуміння та повне задоволення побажань та потреб кожного клієнта. Досягти цього нашій друкарні в Івано-Франківську вдається завдяки багаторічному досвіду присутності на ринку, передової оснащеності технічної бази та постійному вдосконаленню комплексу послуг з урахуванням технологічних новацій.

Можливість друку оригінальних етикеток на замовлення в дешевій друкарні – ефективний спосіб оптимізації витрат та збільшення обсягів продажів для підприємств, що спеціалізуються:

  • у виробництві продуктів харчування, прохолодних напоїв та алкоголю;
  • у фармацевтичній та парфумерній галузі;
  • у галузі виготовлення побутової хімії та багатьох інших видів товарів.

Переваги

Поєднання можливостей прогресивного обладнання, унікальних матеріалів та креативу дизайнерської групи дозволило нам налагодити в Івано-Франківську виробництво самоклеючих етикеток, що вигідно виділяються на тлі конкурентних аналогів.

Де замовити наклейки в Івано-Франківську?

Ключові принципи роботи «МультиДрук» – швидко, якісно, ​​недорого. Ці складові співпраці з нашою друкарнею – один із факторів комерційної вигоди та успіху вашого підприємства навіть у найвищому конкурентному сегменті ринку.

Вирішивши якось замовити етикетки або стікери, що самоклеяться в компанії «МультиДрук», ви напевно станете нашим постійним клієнтом – перевірено часом!

Доставка в Івано-Франківськ, Тисмениця, Рогатин, Тлумач здійснюється з Надвірної автобусними рейсами або кур’єрськими транспортними службами, де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби:

З цим продуктом замовляють також: