• Друк банеру та виготовлення каркасу
  • Широкоформатний друк
  • Широкоформатний друк
  • Широкоформатний друк
  • Широкоформатний друк
  • Друк банеру та виготовлення каркасу для магазину шторів
Серед всіх видів реклами найбільшим попитом користується широкоформатний друк. Друк великих розмів на рекламних розтяжках є ефективний, забезпечений яскравими і кольоровими зображеннями, які не дають людині пройти не помітивши його.

Серед усіх видів та дешевини ціни широкоформатного друку перше місце посідає банерна реклама. Банерна тканина називається фронтоліт, це міцний матеріал (пвх) білого кольору. Тканина банера є двох типів: світлопропускаюча, і несвітлопропускаюча. Різниця між звичайним банером та банером сітко у текстурі полотна, банер звичайний має велику плотність і пропускає світло лиш на 10% і при друці має яскравий насичений колір, навідмінно від банера сітки матеріал якого в маленькі дирочки і світло поступає на 50 %, за рахунок сітчатого матеріали банер сітка менш яскравий. Банерна сітка частіше за все монтується на спорудах де є вікна, щоб світло поступало у приміщення офісу чи квартири. Звичайні рекламні банери здебільшого використовують на стадіонах, вздовж узбічя магістралей та міських вулиць, вішають на бігборди, замовляють як і весільні брендволи, так і корпоративні брендволи. За рахунок великих габаритів рекламний банер часто монтують на фасадах багатоповерхівок.

Замовити друк банерів є найшвидшим способом отримати готову рекламу до дня відкриття. Кольоровий друк використовується не тільки для банера а й для виготовлення наклейок. Самоклеюча плівка ціна якої не уступає ціни банера займає другу позицію у широкоформатному друці. Друк на плівці використовують для обклеювання штедерів,та рекламних конструкцій, сітілайтів. Третє місце займає широкоформатний друк на папері, це можуть бути постери, білборди, сітілайти.

Також є друк на холсті великих форматів замовляють здебільшого фотодрук весільні агенства чи просто молодята. Друк на полотні мабуть одне із дорогих задоволень, тому таким друком користуються у подарунок близьким портрета, чи свого весілля або великий друк фото дитини.