З кожним роком з'являються нові і більш досконалі види фурнітури, що дозволяє робити меблі ще зручніше і функціональніше. Однак в першу чергу ми звертаємо увагу на її зовнішній вигляд, а вже після цікавимося функціональною складовою. Найдорожчі аксесуари будуть ні до чого якщо виріб нам не подобається візуально або навіть просто дратує. Тому питання вибору меблевого фасаду дуже актуальний і важливий.

Саме від того як виглядає лицьова частина меблів багато в чому залежить загальне сприйняття інтер'єру. Всі його елементи повинні складати цілісну картинку, доповнювати один одного і поєднуватися з обробкою стін, підлоги і стелі. І тоді меблі, як частина композиції, може не тільки гармонійно вписатися в загальний дизайн приміщення, а й стати його основою.

Тому для виготовлення фасадів ми пропонуємо рішення, різні як за стилем і дизайном, так і за зовсім різним застосовуванням матеріалів. При цьому всі варіанти легко комбінуються.

Повно колірний друк на плівці - плотерне нанесення кольорового зображення (фарби) на проміжний носій - плівку, яка згодом наклеюється під скло.

Одним з найбільш доступних і практичних рішень для виготовлення фасадів меблів, ефектних міжкімнатних перегородок, дверей, скляних панно і т.п., є самоклеючі плівки для скла.

Плівки наносяться на внутрішню поверхню скла і одночасно виконують декоративну і захисну функції. Різноманіття візерунків і кольорів, а також ціна і простота в поводженні з матеріалом надає чудову можливість без особливих витрат створити неповторний оригінальний декор інтер'єру.
Плівки, наклеєні на скло, не збільшують механічну міцність скла, але дозволяють зменшити небезпеку ураження осколками. Тріснуте скло не розлітається на гострі осколки, а утримується плівкою без ризику пошкодити навколишні предмети, не кажучи вже про вчинену шкоду здоров'ю.
Вінілова одноколірна плівка - ORACAL (60 відтінків) - є прекрасною економ-альтернативою одноколірного фарбування скла - лакобелю.

Кожна виконана нами робота - це впевнений крок до розвитку Вашого бізнесу.

Якщо у Вас виникли питання про те, як замовити плівку для декорування скла
Телефонуйте за номером 095 938 18 59, 067 665 95 87 (Viber),
а також пишіть на пошту за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.