Виносна реклама - Штендер - це невеликий рекламний щит, одно або двосторонній, вироблений у вигляді будиночка, або вирізаний по формі. Штендер являє собою виносний і переносний рекламний щит, за рахунок такої можливості така реклама не прив’язана до місця і її можна переносити разом із об’єктом рекламування. Здебільшого на ньому розташовують ключові слова про послуги чи товари. Виносна реклама виділяє компанію чи магазин серед "сусідів". На щиті також розміщують фотографію продукту або асоціативний малюнок до пропонованої послуги.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РЕКЛАМНИХ ВИНОСНИХ:


ВИНОСНА РЕКЛАМА СКЛАДАЄТЬСЯ ІЗ:
• Рами (металева конструкція)
• Основи на яку наноситься зображення (бляха, пластик, композит)
• Зображення (друкується на плівці і клеїьться на основу)
Нестандартної форми виносна реклама виглядає просто бомбезно, у вигляді повара який рекламує ресторан чи піцерію і запрошує скуштувати ваших страв, чи літак який виступає за межі рекламного поля виглядає ніби зараз взлетить.
Різноманітні дизайни нестандартних штендерів вам допоможе підібрати дизайнер із Мультидруку, а також на місці ви зможите замовити штендер нестандартної форми.
Кожна виконана нами робота - це впевнений крок до розвитку Вашого бізнесу.

Якщо у Вас виникли питання про те, як замовити виносну рекламу
Телефонуйте за номером 095 938 18 59, 067 665 95 87 (Viber),
а також пишіть на пошту за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.