Типи штендерів які ми виготовляємо:

Штендер Т-образний

1200

грн.

Штендер А-образний

1600

грн.

Штендер фігурний

2100

грн.

*ціна штендеру вказана 12.12.2018

Що таке штендер?

Штендер або виносна реклама - це невеликий рекламний щит, одно або двосторонній, вироблений у вигляді будиночка, або вирізаний по формі. Штендер являє собою виносний і переносний рекламний щит, за рахунок такої можливості така реклама не прив’язана до місця і її можна переносити разом із об’єктом рекламування. Здебільшого на ньому розташовують ключові слова про послуги чи товари. Виносна реклама виділяє компанію чи магазин серед "сусідів". На щиті також розміщують фотографію продукту або асоціативний малюнок до пропонованої послуги.

Виносна реклама яку робили ми:Різноманітні дизайни нестандартних штендерів вам допоможе підібрати дизайнер з МультиДруку, для цього навіть не обов’язково їхати до нашого офісу, Ви просто можете написати нам на Вайбер і ми Вам запропонуємо дизайн штендеру.
Нестандартної форми штендер виглядає просто бомбезно, у вигляді повара який рекламує ресторан чи піцерію і запрошує скуштувати ваших страв, або літак який виступає за межі рекламного поля виглядає ніби зараз взлетить.

Штендер складається з:

2
Основа на яку наноситься зображення (бляха, пластик, композит)
3
Зображення (друкується на плівці і клеїьться на основу)
4
Елементи декору (композит)


Штендер переважно фарбуємо у коричневий колір. За побажанням колір може бути іншим.

Елемент декору вирізається з композиту і може бути довільної форми у рамках розміру 64х21см. Можливий і інший розмір але це вплине на ціну.

Якщо Вам потрібно службою доставки передати штендер у Львів, Вінниця, Тернопіль, Київ або інше місто України ми можемо зварити ніжки розкладними. Це спрощує спосіб доставки і зменшує ціну на передачу.

Замовити штендер

Самий простий спосіб оформити замовлення - це написати нам на Вайбер або Телеграм

Доставляємо по всій Україні

Доставка по Україні здійснюється кур’єрськими транспортними службами у будь-яке місто України (Львів, Луцьк, Вінниця і т.д.), де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: Нова Пошта, Ін-тайм