Що таке друк 1000 візитівок? Це - можливість зробити мікропрезентацію себе або компанії для 1000 осіб. На візитці поміщається тільки найважливіша контактна інформація, якою повинні володіти клієнти або партнери. Вони - завжди на виду, тому повинні бути стильними, інформативними і привабливими. Ми знаємо, як зробити так, щоб вашу візитку захотіли зберегти! У нас можна замовити виготовлення візиток будь-яким тиражем. Друк візиток для будь-яких цілей: особисті - для неформальних контактів; ділові - для клієнтів, партнерів і т. д .; корпоративні - для випадків, коли потрібно презентувати не себе, а компанію в цілому; представницькі - для виставок, презентацій, конференцій. Такі візитки використовуються, щоб швидко показати причетність учасників заходу до тієї чи іншої компанії. Гарантуємо високу якість, презентабельність і функціональність нашої продукції!

Візитки
Візитки для салону краси
Замовити візитки в Калуші
Візитки для студії бров
Візитки сисеми опалення
Візитки Калуш, друк
Візиткиманікюр і педикюр
Візитки
Візитки

Щотижня в нашій компанії випускають тиражі візиток. Друк візиток в збірку - це можливість для споживача замовити і отримати візитки за дуже привабливими цінами.

Кращий спосіб запам'ятатися - залишити стильну візитку. Щоб виділитися, варто зробити акцент на ефектному дизайні. Матеріал і додаткові післядрукарські роботи (обрізка кутів, ламінування) посилять впізнаваність візитної картки. Візитка - це міні-презентація компанії або особистості.

Виготовлення макета візитки

Макету візитки у вас немає? Ми створимо макет, який зробить візитку особливою. Розробити дизайн візитки дешево будь-якої спрямованості можна в нашій компанії:

Особиста - вказуються контактні дані без роду діяльності, вільний стиль виконання. Підходить для підприємців, фрілансерів і представників творчих професій. Використовується при неформальному спілкуванні.

Корпоративна - класична, без зазначення прізвищ (тільки контакти) і часто в корпоративному стилі. Використовується назва, логотип і фірмові кольори. Корпоративна «грає» на імідж: її вкладають в пакети з сувенірами, відправляють з кореспонденцією, використовують для виставок.

Ділова - призначена для установки контактів. Стане в нагоді на семінарах, в ділових поїздках, на конференціях. Стиль строгий, потрібно створити відчуття надійності. Зазвичай така візитка персоналізована.

Можна отримати візитки недорого, якщо обійтися стандартним розміром - 90х50 мм. Ще один варіант - євро-формат, 86х54 мм. По розташуванню інформації візитні картки бувають горизонтальні і вертикальні, односторонні і двосторонні.

Види друку

Після створення макета підбирається підходящий папір з урахуванням кольору і фактури, а потім візитки відправляються на друк. Виготовлення візиток в малих тиражах зазвичай проводиться цифровим методом, великих (від 3000 шт.) - офсетним. Цифровий друк - це висока швидкість виробництва і ідеальна схожість за кольорами, офсетний - дешева при великому тиражі. На візитки ціна виявиться досить приваблива, якщо вибрати друк в збірку. Щотижня ми випускаємо тиражі візиток.

Виготовлення візиток в Калуші може припускати додаткові післядрукарські роботи: обрізка кутів, ламінування (ефект лаку або пластикової карти). Ми допоможемо вам створити потрібне враження за допомогою візитної картки.

Доставка в Калуш, Галич здійснюється з Надвірної автобусними рейсами або кур’єрськими транспортними службами, де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби:

З цим продуктом замовляють також: