Що таке друк 1000 візитівок? Це - можливість зробити мікропрезентацію себе або компанії для 1000 осіб. На візитці поміщається тільки найважливіша контактна інформація, якою повинні володіти клієнти або партнери. Вони - завжди на виду, тому повинні бути стильними, інформативними і привабливими. Ми знаємо, як зробити так, щоб вашу візитку захотіли зберегти! У нас можна замовити виготовлення візиток будь-яким тиражем. Друк візиток для будь-яких цілей: особисті - для неформальних контактів; ділові - для клієнтів, партнерів і т. д .; корпоративні - для випадків, коли потрібно презентувати не себе, а компанію в цілому; представницькі - для виставок, презентацій, конференцій. Такі візитки використовуються, щоб швидко показати причетність учасників заходу до тієї чи іншої компанії. Гарантуємо високу якість, презентабельність і функціональність нашої продукції!

Візиткиманікюр і педикюр
Візитки
Візитки
Візитки для студії бров
Візитки сисеми опалення
Візитки для салону краси
Візитки Калуш, друк
Візитки
Замовити візитки в Калуші

Щотижня в нашій компанії випускають тиражі візиток. Друк візиток в збірку - це можливість для споживача замовити і отримати візитки за дуже привабливими цінами.

Кращий спосіб запам'ятатися - залишити стильну візитку. Щоб виділитися, варто зробити акцент на ефектному дизайні. Матеріал і додаткові післядрукарські роботи (обрізка кутів, ламінування) посилять впізнаваність візитної картки. Візитка - це міні-презентація компанії або особистості.

Виготовлення макета візитки

Макету візитки у вас немає? Ми створимо макет, який зробить візитку особливою. Розробити дизайн візитки дешево будь-якої спрямованості можна в нашій компанії:

Особиста - вказуються контактні дані без роду діяльності, вільний стиль виконання. Підходить для підприємців, фрілансерів і представників творчих професій. Використовується при неформальному спілкуванні.

Корпоративна - класична, без зазначення прізвищ (тільки контакти) і часто в корпоративному стилі. Використовується назва, логотип і фірмові кольори. Корпоративна «грає» на імідж: її вкладають в пакети з сувенірами, відправляють з кореспонденцією, використовують для виставок.

Ділова - призначена для установки контактів. Стане в нагоді на семінарах, в ділових поїздках, на конференціях. Стиль строгий, потрібно створити відчуття надійності. Зазвичай така візитка персоналізована.

Можна отримати візитки недорого, якщо обійтися стандартним розміром - 90х50 мм. Ще один варіант - євро-формат, 86х54 мм. По розташуванню інформації візитні картки бувають горизонтальні і вертикальні, односторонні і двосторонні.

Види друку

Після створення макета підбирається підходящий папір з урахуванням кольору і фактури, а потім візитки відправляються на друк. Виготовлення візиток в малих тиражах зазвичай проводиться цифровим методом, великих (від 3000 шт.) - офсетним. Цифровий друк - це висока швидкість виробництва і ідеальна схожість за кольорами, офсетний - дешева при великому тиражі. На візитки ціна виявиться досить приваблива, якщо вибрати друк в збірку. Щотижня ми випускаємо тиражі візиток.

Виготовлення візиток в Калуші може припускати додаткові післядрукарські роботи: обрізка кутів, ламінування (ефект лаку або пластикової карти). Ми допоможемо вам створити потрібне враження за допомогою візитної картки.

Замовити візитки

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

грн.

Некоректно введений номер

Невірно введено

Неверный ввод

Тираж: .

Друк: .

Тип: .

Ціна: .грн.

Не вірно!

Як замовити?

Самий простий спосіб оформити замовлення - це написати нам на Вайбер або в Інстаграм Або просто зателефонуйте нам
Доставка в Калуш, Галич здійснюється з Надвірної автобусними рейсами або кур’єрськими транспортними службами, де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби:

З цим продуктом замовляють також: