Якщо необхідно замовити друк самоклеючих етикеток, то звернення в "МультиДрук" буде вигідним рішенням, як фінансово, так і практично. Підтримати низьку ціну та високу якість етикеток з паперу чи плівки нам допомагає автоматизація виробничих процесів, робота кваліфікованого персоналу та наявність сучасного поліграфічного обладнання для якісного друку. Виробництвом самоклеючих етикеток наша типографія займається давно, накопичений досвід дозволив оптимізувати технічну сторону справи.

Замовити Етикетки Замовляйте онлайн від 50шт.

Замовити Рекламні наклейки А5, А4 Замовляйте онлайн від 10шт.

Наша друкарня знаходиться в м. Надвірна.
Етикетки в Калуш ми передаємо Новою Поштою.

Наклейки на пляшки
Наклейки Незабудка
Наклейки на пляшки
Виготовлення наклейок на замовлення
Наклейки Незабудка
Наклейки Івано-Франківськ
Наклейки для таксі
Друк наклейок
Наклейки на стовпи
Налейки для Таксі, Надвірна
Наклейки круглі для дитячого одягу
Наклейки для таксі, Надвірна
Наклейки на пляшки
наклейки на квіти
Наклейки для маніпулятора
Наклейки для агенції нерухомості
Етикетки Буковель
Етикетки Буковель
наклейки на квіти
Наклейки на вулицю
Наклейки А5
Наклейки Незабудка
Наклейки друк та виготовлення
Наклейки на пляшки
Етикетки Буковель
Етикетки для мед. закладу

Технічна база підприємства представлена ​​зразками машин, ліній та інших друкарських пристроїв від кращих у своєму класі виробників, які повністю відповідають сучасним вимогам. Завдяки цьому забезпечуються наступні переваги замовлення етикеток в нашій друкарні:

  • Термінове виготовлення етикеток на самоклеючому папері або плівці швидко і точно в строк (якщо буде прострочення - повернемо гроші в повному обсязі). Оскільки виробництво починається безпосередньо після остаточного оформлення замовлення та затвердження моделі, термін виконання складає кілька днів. Оперативність забезпечується використанням цифрового друку. Терміновість обумовлюється заздалегідь.
  • Якість друку. Воно забезпечується точним настроюванням машин та візуальним контролем з боку персоналу на кожному етапі.
    Прийнятна вартість етикеток. Наші фахівці допоможуть вибрати варіанти самоклеючих етикеток з урахуванням фінансових можливостей замовника. Різні за ціною матеріали, способи виробництва, кількісні показники дозволяють клієнту зробити найвигідніше замовлення.
  • Реалізуємо і офсетний та цифровий друк етикеток. Офсетний та цифровий спосіб відрізняють кількісні та часові характеристики. Першим методом друкуються масові тиражі протягом кількох днів; Другим методом можна надрукувати етикетки малим тиражем, але за кілька годин.
  • Допомога у розробці макету етикетки. Якщо замовник має готовий, відповідний ТУ, макет, то він відразу йде у виробництво. В іншому випадку художники та дизайнери друкарні допоможуть його підготувати, звичайно, орієнтуючись на побажання клієнта.
  • Різні форми оплати. Ця умова обумовлюється на попередньому етапі, при оформленні замовлення етикеток, що самоклеяться. Наша компанія працює з більшістю платіжних систем, підтримує як традиційні, так і найновіші способи оплати. Це зручно, досі проблем із перерахуванням грошей не виникало.
  • Якісні матеріали для етикеток. У справу йде плівка, що самоклеїться, від кращих виробників, папір різної щільності і кольору; Існує варіант виробництва на металізованому папері.

Бажано спочатку ознайомитися з переліком продукції та комплексом послуг, які пропонує "МультиДрук". Вся необхідна інформація представлена ​​на нашому сайті. Ціни на друк етикеток і терміни виконання вказані тут.  Також все це можна дізнатися, особисто відвідавши наш офіс, де здійснюється замовлення.

Доставка в Калуш, Галич здійснюється з Надвірної автобусними рейсами або кур’єрськими транспортними службами, де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби:

З цим продуктом замовляють також: