Реклама Калуш
Поліграфія Калуш

Рекламне агенство повного циклу в Калуші

З МультиДрук Ви перестанете шукати відповіді на запитання, де в Калуші. і області недорого замовити рекламу, яка підвищить продажі, приверне нових і утримає старих клієнтів, окупить витрати на просування і сформує Вашому бренду сприятливий імідж.

Замовити рекламу у нас зручно, надійно і вигідно Будь-які сценарії. Спектр послуг рекламного агентства МультиДрук охоплює практично всі ефективні методи просування. У нас Ви можете замовити один або відразу декілька видів реклами, які будуть працювати паралельно або по черзі. Ми підберемо для Вашої кампанії оптимальний маркетинговий сценарій. Це може бути:

зовнішня реклама. Перетворюючи міський простір, цікаво розповідаємо про вашу пропозицію за допомогою світлових коробів та ін .; Пропонуючи широкі можливості для просування Вашого бізнесу в маси, ми є рекламним агентством повного циклу. При цьому ми максимально спростили для своїх замовників процес співпраці. Уклавши всього один договір, Ви можете замовити:
розробку макету,
друк матеріалів,
виготовлення сувенірної продукції.

Акції та знижки. У нас завжди є спеціальні пропозиції для нових клієнтів, а також для тих, кому потрібна рекламна продукція та рекламні послуги (багато і відразу). Дізнатися, як Ви можете заощадити свій бюджет на просування, можна тут.

Секрети ефективності нашої реклами Дивимося в корінь. Щоб досягти мети, її потрібно поставити. Це і є перший етап надання рекламних послуг. Щоб правильно визначити об'єкт просування і цільову аудиторію, проводимо ретельну підготовчу роботу. Отримуємо від Вас заповнений бриф про компанію і Вашої продукції і аналізуємо його.

Багатий досвід роботи. Кожен день починаючи з 2017 року ми запускаємо нові рекламні кампанії, друкуємо промо-матеріали та організуємо їх розміщення. Завдяки такій інтенсивній і різноплановій творчій діяльності ми накопичили колосальний досвід, з висоти якого пропонуємо грамотне надання послуг з розміщення реклами практично чого завгодно:
товарів масового споживання і ексклюзивних продуктів;
об'єктів економ-і елітної нерухомості;
салонів краси і медичних клінік;
автосалонів і магазинів велосипедів;
юридичних фірм та турагентств;
готелів, ресторанів та ін.