Візитні картки - персональні або корпоративні - повинні бути представницькими і одночасно недорогими. Цього поєднання дозволяє домогтися метод цифрового друку.

Його основна відмінність від звичайного виготовлення - використання в процесі професійного принтера. З його допомогою зображення відразу переноситься з макета-файлу на друкарську машину, що значно економить час виробництва візиток і, отже, знижує їх собівартість. Технологія дуже популярна, особливо при друці невеликих тиражів: виробничі і трудові витрати цілком порівнянні з кінцевою ціною продукції.

Візитки Продаж та ремонт велосипедів
Візитки магазину одягу, Івано-Франківськ
Візитки для весілля, Надвірна
Візитки, послуги маніпулятора

Плюси цифрового друку візиток в місті Коломия

  • немає великих витрат на перед друкарську підготовку: макет відразу готовий для роботи;
  • дизайн зображення створюється за допомогою стандартних програм, що означає миттєве реагування на побажання замовника і просте редагування як малюнків і їх колірного наповнення, так і текстів;
  • оперативне виготовлення візиток в Коломиї: тираж можна віддрукувати всього за три-чотири дні;
  • відсутність втрати якості друку: кожна наступна партія продукції не відрізняється від першої.

Варіанти виконання

Оздоблення, матеріали, друк, фарби - цифровий метод в силу своєї універсальності дозволяє реалізувати будь-яке побажання клієнта, оскільки не обмежений технічними можливостями.

  • Матеріали. При такому способі виготовлення персональних і корпоративних карток в основному використовується папір, але у вражаючому її розмаїтті. Все залежить від того, які картки хоче отримати замовник - презентабельні, підкреслено дорогі, оманливо прості, класичні, вишукані, вінтажні або зі сміливим художнім рішенням.
  • Форма. Не обов'язково вибирати традиційну прямокутну. Цифрові технології дозволяють випускати продукцію нестандартних розмірів і конфігурацій і навіть із закругленими кутами.

Декоративне оздоблення візиток:

  • Це може бути ламінація.
Доставка в Коломию, Заболотів, Городенка, Гвіздець, Снятин здійснюється з Надвірної автобусними рейсами або кур’єрськими транспортними службами, де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби:

З цим продуктом замовляють також: