Компанія МультиДрук працює на ринку пластикових карт Коломиї тривалий час і займає на ньому лідируючі позиції.

Виробництво карт починається з підготовчих етапів:

  • Перевірка макета майбутніх карт замовника.
  • Доопрацювання неточностей в макетах.
  • Розробка макета майбутньої карти.

Після всіх перерахованих робіт виготовляються пластикові карти тиражем, який задовольняє замовника. Пластикові карти на замовлення сьогодні є затребуваним товаром. Особливо вони популярні у представників бізнес структур. Великий бізнес здійснює замовлення на друк пластикових карт великими тиражами. Для виробництва пластикових карт використовується спеціальна технологія і якісні матеріали. Наша компанія виробляє якісну продукцію, причому не має значення яка це карта: банківська кредитна, бонусна знижкова або пластикова візитка.

Замовити пластикові картки Замовляйте онлайн від 100шт.

Замовити пластикові бейджики Замовляйте онлайн від 2шт.

Замовити подарункові сертифікати Замовляйте онлайн від 20шт.

Подарункові сертифікати, Коломия
Картки для суші, Коломия
Дисконтні картки, Коломия
Пластикові клубні картки, Коломия
Картка на знижку, Коломия
Накопичувальні картки, Коломия
Картки постійного покупця, Коломия
Бонусна картка для Аптеки, Коломия
Картки постійного клієнта, Коломия
Пластикові картки постійного клієнта, Коломия
Пластикові картки на знижку, Коломия
Пластикові бейджики, Коломия
Пластикові бейджики, Коломия
Картка для знижки, Коломия

Сьогодні пластикові карти є високотехнологічним носієм інформації. Сфера застосування пластикових карт достатньо обширна, причому пластикові карти знаходять широке застосування навіть в таких сферах діяльності, де раніше вони не застосовувалися в принципі.

Сьогодні пластикові карти використовуються в транспорті, в гральному бізнесі, в медичній індустрії та страхуванні, в різних типах зв'язку. Широко використовується пластик для ідентифікації власника, для контролю доступу, для реклами.

У бізнесі пластикові карти знайшли максимальне застосування. Виробляємо картки з нумерацією, з використанням штрих-коду. Велика увага приділяється доставці товару замовнику. Товар після виготовлення ретельно упаковується. Повністю гарантується високий рівень обслуговування.

До кожного клієнта здійснюється індивідуальний підхід незалежно від обсягу тиражу. Від обсягу тиражу залежить ціна пластикової карти. Безумовно, на ринку надання послуг, а також в різних сферах діяльності. Дисконтні пластикові карти, наприклад, підвищують статус компанії. Матеріали для виробництва карт замовляються безпосередньо, без посередників. Це дозволяє істотно заощадити на вартості кінцевого продукту. Компанія виготовляє пластикові карти в Коломиї, використовуючи найсучасніші технології. Залежно від тиражу друк пластикових карт випуск займає до п'яти робочих днів.

Доставка в Коломию, Заболотів, Городенка, Гвіздець, Снятин здійснюється з Надвірної автобусними рейсами або кур’єрськими транспортними службами, де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби:

З цим продуктом замовляють також: