Сьогодні пластикові карти є високотехнологічним носієм інформації. Сфера застосування пластикових карт достатньо обширна, причому пластикові карти знаходять широке застосування навіть в таких сферах діяльності, де раніше вони не застосовувалися в принципі. Сьогодні пластикові карти використовуються в транспорті, в гральному бізнесі, в медичній індустрії та страхуванні. Широко використовується пластик для ідентифікації власника, для контролю доступу, для реклами.

Бейджик для медичного працівника
Пластикові картки постійного клієнта, Яремче
Накопичувальна картка, Яремче
Картки знижки, Яремче
Картки на знижку, Яремче
Пластикові картки для суші, Яремче

У бізнесі пластикові карти знайшли максимальне застосування. Виробляємо картки з нумерацією, з використанням штрих-коду. До кожного клієнта здійснюється індивідуальний підхід незалежно від обсягу тиражу. Від обсягу тиражу залежить ціна пластикової карти. Безумовно, на ринку надання послуг, а також в різних сферах діяльності.

Дисконтні пластикові карти, підвищують статус компанії.

Матеріали для виробництва карт замовляються безпосередньо, без посередників. Це дозволяє суттєво заощадити на вартості кінцевого продукту. Компанія виготовляє пластикові карти в Яремче, використовуючи найсучасніші технології. Залежно від тиражу друк пластикових карт займає до п'яти робочих днів.

Замовити пластикові картки

Неверный ввод

грн.

Некоректно введений номер

Невірно введено

Неверный ввод

Тираж: .шт.

.

.

.

Ціна: .грн.

Не вірно!

Як замовити?

Самий простий спосіб оформити замовлення - це написати нам на Вайбер або в Інстаграм Або просто зателефонуйте нам
Доставка в Яремче, Поляниця, Микуличин, Татарів, Яблуниця, Ворохта здійснюється з Надвірної автобусними рейсами або кур’єрськими транспортними службами, де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: