Візитка - простий і дешевий спосіб самопрезентації. Вона компактна і інформативна. «МультиДрук» пропонує друк візиток з оригінальним дизайном. У нас ви можете замовити послугу друку будь-яким тиражем. Стандартний комплект - 1000 штук. Однак в залежності від призначення, виготовлення візиток в Рахові може бути офсетним способом, тобто від 3000 шт. і більше. Нашому устаткуванню під силу всі обсяги і варіанти.

Візитки
Візитки Олександрит, Рахів
Візитки для Таксі, Надвірна
Візитки доставка сипучих матеріалів
Візитки майстра перукаря, Рахів
Візитки манікюр, Надвірна
Візитки

Види і способи поліграфії візиток

Візитка - це оперативна поліграфія, з якої починається презентація компанії або приватної особи. На персональній картці зазвичай вказуються особисті дані:

  • ім'я, прізвище (іноді по батькові);
  • номер телефону;
  • професія спеціальність.

Додатково на зворотному боці можуть зазначатися: вид діяльності, що надаються товари або послуги. Корпоративні візитки також містять контактну інформацію: адреса місця розташування і короткий перелік того, чим займається підприємство.

Існує також кілька варіантів нанесення інформації на візитки, наприклад:

  • Цифровий. Найшвидший повноколірний метод поліграфії візиток. Може використовуватися крейдований папір, а також деякі види дизайнерського картону.
  • Офсетний. Цей метод розрахований на великі тиражі - від 3000 штук. Також існує кілька варіантів післядрукарської обробки, які надають візитці додаткові ефекти. Це може бути ламінація плівкою, вибіркове лакування. Завдяки цьому картка може стати матовою або глянсовою.

«МультиДрук» займається повним циклом виробництва. Ми підготуємо дизайн-макет, після затвердження приступимо до виготовлення. Дотримуємося термінів і гарантуємо високу якість виробів при цьому вартість друку візиток залишається на невисокому рівні!

Доставка в Рахів, Ясіня здійснюється з Надвірної автобусними рейсами або кур’єрськими транспортними службами, де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: