Звичайні візитні картки є прямокутним фрагментом картону, переважно білого кольору, що містить необхідну для замовника інформацію. В основному, клієнти просять вказати свої прізвище, ім'я, по батькові, номер мобільного або робочого телефону. Однак, обмежень в розміщенні інформації, як таких, не існує.

Візитки Продаж та ремонт велосипедів
Візитки магазину одягу
Візитки для весілля
Візитки
Візитки, Надвірна

Крім цього, є можливість оформити персональний дизайн. За величиною візиток спеціальних вимог не висувають, важливо пам'ятати, що свої розміри мають візитниці, в які зазвичай і розміщують картки. Тому при замовленні візиток доцільніше дотримуватися певних параметрів (90х50мм) для досягнення універсальності кінцевого продукту.

Стандартна візитна картка згідно протокольних правил передбачає одностороннє виконання. Лицьова сторона несе інформацію про людину або компанію, на зворотному боці дозволяється виконувати деякі позначки і записи "для себе". У деяких країнах, що використовують кілька державних мов, набули поширення двосторонні візитки, на зворотному боці яких інформація дублюється на іншій мові.

При замовленні візитної картки в місті Косів насамперед необхідно визначитися з її призначенням, тому що кожен тип має свої дизайнерські нюанси. Зокрема, ділова візитка не допускає відхилення від загальноприйнятих правил, вимагає суворого підходу до свого оформлення.

Якщо ви виготовляєте особисту візитку, то деякими нормами можна знехтувати, однак, пам'ятайте, що візитна картки - це "одяг" людини, за якою її зустрічають. Одна така картка багато що скаже про людину. Наприклад, наявність заповненої з зворотного боку інформації на іншій мові підкаже про те, що власник візитки - іноземець, а кілька стаціонарних робочих телефонів дозволить судити про масштабність компанії. Тому не можна ставитися до цього питання "як-небудь"., Необхідно ретельно і з усією відповідальністю підходити до розробки дизайну і виготовлення візиток.

Доставка в Косів, Верховина здійснюється з Надвірної автобусними рейсами або кур’єрськими транспортними службами, де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: