Пластикові карти міцно увійшли в наше життя разом з сучасними технологіями. Пластик набагато міцніше і надійніше картону і паперу, при цьому нічим не гірше в перенесенні кольорів. Функції сучасних пластикових карток не обмежуються тільки здійсненням платежів. У друкарні МультиДрук можна замовити картки різного призначення за доступною ціною. Ми допоможемо з розробкою дизайну або скористаємося вашим макетом - в будь-якому випадку друк на пластикових картках буде стильним, довговічним і естетичним.

Замовити пластикові картки Замовляйте онлайн від 100шт.

Замовити пластикові бейджики Замовляйте онлайн від 2шт.

Замовити подарункові сертифікати Замовляйте онлайн від 20шт.

Пластикові картки для Суші
Картка постійного клієнта для магазину Інструмент
Дисконтні картки
Пластикові картки постійного клієнта
Клубні картки
Пластикові клубні картки
Карка на знижку
Картки постійного клієнта для будівельного магазину
Картка постійного клієнта
Пластикові бейджики
Пластикові бейджики
Пластикові картки


Пластикові карти в Долині по роду використання

Пластикові карти грають важливу роль для бізнесу будь-якої сфери.

Вони бувають:

  • Бонусні, накопичувальні, дисконтні. Заманюють клієнтів в певну торгову точку. Видаються при виконанні акційних умов, покупці на певну суму, на презентаціях, відкриттях магазинів.
  • Клубні. Використовуються різними організаціями клубного типу - спортивного, нічного, книжкового, ігрового. Дарують власнику членство в клубі з певними привілеями.
  • Подарункові. Бувають на конкретний товар / послугу або певну суму. Власник отримує можливість оплатити покупку в рахунок використання подарункового сертифіката. Якщо йому сподобається продукт, є велика ймовірність, що ви отримаєте нового постійного клієнта.
  • Візитки. Несуть інформацію про власника, його діяльності, компанії, контактних даних. Вони зручніше паперових візиток, так як більш міцні і виглядають солідніше. Виробництво пластикових карток у вигляді візиток - відмінний крок успішного бізнесмена.
  • Страхові. Доповнення або повноцінна заміна полісу, містить всі дані про власника у вшитий чіп.
  • Ідентифікаційні. Використовуються в якості ідентифікації особистості, приходу і відходу при організації пропускної системи в офісі, на підприємстві. Сюди ж відносяться і різні посвідчення, що ідентифікують особу.
  • Попередньо оплачені платіжні. Широко використовуються в розважальних центрах. На вході відвідувач поповнює карту готівкою і потім розплачується за розваги, атракціони, автомати за принципом банківського терміналу.
Доставка в Долина, Рожнятів здійснюється з Надвірної автобусними рейсами або кур’єрськими транспортними службами, де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: