Рекламно-поліграфічний комплекс «МультиДрук» друкує візитні картки дешево будь-яким тиражем: від 1000 штук до десяток тисяч. 5 років на ринку поліграфії в Бучачі дозволили нам утримувати низькі ціни на збірні тиражі поліграфічної продукції.

Хочете замовити візитки недорого і швидко? Оформіть замовлення онлайн. Ціна замовлення формується під час його оформлення.

Вигідно замовити поліграфію великим обсягом, так ціна однієї одиниці виходить дешевше, це стосується і офсетного методу.

Візитки Цукерочка
Візитки сисеми опалення
Візитки Візи
Візиткиманікюр і педикюр
Візитки послуги ескаватора
Візитки доставка сипучих матеріалів
Друк візиток в Бучачі
Замовити візитки в Бучачі

Як замовити візитки дешево?

Ми пропонує знайти оптимальне співвідношення ціни і якості: запропонуємо вигідний спосіб виробництва і матеріал. Цифрове і офсетне обладнання дарує нам гнучкість у виборі технології. Замовляти поліграфію доводиться кожній організації, підприємцю або фахівцю. Ціна замовлення складається з безлічі факторів. Ви можете замовити візитки недорого в місті Бучач і при цьому не втрачати в якості. Це можливо, якщо друкарня працює з великими обсягами.

Замовити поліграфію можна онлайн, в конструкторі ви побачите, з чого складається ціна:

Папір: ціна на щільну більш висока

Метод: офсет або цифровий, офсетний дорожчий, але якщо замовляти великий тираж, то ціна одного примірника виходить дешево.

Додаткове оформлення.

Дизайн: скористайтеся готовими шаблонами для різних ніш, щоб замовити рекламні та презентаційні матеріали максимально дешево.

Якщо ви хочете зробити візитки та іншу поліграфію недорого, то вам все одно доведеться враховувати те, на чому економити категорично не можна. Замовити візитні картки дуже низької якості - значить ризикувати, тому що неприваблива продукція відразу летить в сміттєвий бак, тільки потрапивши в руки людини.

Замовляти у нас вигідно, тому що вартість друку візиток нижче ринкової. Ми домоглися цього за рахунок великих обсягів виробництва.

Доставка в Бучач, Монастириська, Тлумач здійснюється з Надвірної автобусними рейсами або кур’єрськими транспортними службами, де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: