Візитна картка - один з найбільш популярних видів поліграфічної продукції. З її допомогою можна повідомити клієнтам і партнерам по бізнесу свою контактну інформацію.

Дизайн візиток може бути будь-яким, але саме з деталей складається загальне враження про компанію і людину. У нашій друкарні в Богородчанах ви можете замовити візитки будь-якого формату та тиражу, завантаживши готовий макет майбутнього виробу або створивши його в зручному конструкторі на сайті.

Візитки Рукоділля, Богородчани
Візитки для стоматології
Візитки під замовлення в Богородчанах
Візитки, послуги маніпулятора
Візитки чорні
Візитки Цукерочка
Візитки для магазину квітів в Богородчанах

Офсетний і цифровий друк візиток в Богородчанах

Наша компанія пропонує 2 варіанти друку візитних карток:

Офсетний друк - найбільш затребуваний метод для виготовлення замовлення великого обсягу. Використовуючи дану технологію, вдається отримати яскраві насичені відтінки, чіткі зображення, а також доступну ціну для тиражів від 10000 штук.

Цифровий друк - оптимальний вибір, якщо потрібно надрукувати невелику кількість візиток (менше 2000 примірників). Головна перевага даного способу - можливість швидкого виготовлення тиражу.

Вибравши будь-який із запропонованих способів виготовлення, замовник отримує якісні товари з відмінною передачею кольору.

Доставка в Богородчани, Перегінське, Солотвин здійснюється з Надвірної автобусними рейсами або кур’єрськими транспортними службами, де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: