Візитна картка - один з найбільш популярних видів поліграфічної продукції. З її допомогою можна повідомити клієнтам і партнерам по бізнесу свою контактну інформацію.

Дизайн візиток може бути будь-яким, але саме з деталей складається загальне враження про компанію і людину. У нашій друкарні в Богородчанах ви можете замовити візитки будь-якого формату та тиражу, завантаживши готовий макет майбутнього виробу або створивши його в зручному конструкторі на сайті.

Візитки Цукерочка
Візитки чорні
Візитки Рукоділля, Богородчани
Візитки для стоматології
Візитки для магазину квітів в Богородчанах
Візитки, послуги маніпулятора
Візитки під замовлення в Богородчанах

Офсетний і цифровий друк візиток в Богородчанах

Наша компанія пропонує 2 варіанти друку візитних карток:

Офсетний друк - найбільш затребуваний метод для виготовлення замовлення великого обсягу. Використовуючи дану технологію, вдається отримати яскраві насичені відтінки, чіткі зображення, а також доступну ціну для тиражів від 10000 штук.

Цифровий друк - оптимальний вибір, якщо потрібно надрукувати невелику кількість візиток (менше 2000 примірників). Головна перевага даного способу - можливість швидкого виготовлення тиражу.

Вибравши будь-який із запропонованих способів виготовлення, замовник отримує якісні товари з відмінною передачею кольору.

Замовити візитки

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

грн.

Некоректно введений номер

Невірно введено

Неверный ввод

Тираж: .

Друк: .

Тип: .

Ціна: .грн.

Не вірно!

Як замовити?

Самий простий спосіб оформити замовлення - це написати нам на Вайбер або в Інстаграм Або просто зателефонуйте нам
Доставка в Богородчани, Перегінське, Солотвин здійснюється з Надвірної автобусними рейсами або кур’єрськими транспортними службами, де є офіс відповідної служби. Маємо можливість здійснювати доставку через такі служби: